006.jpg

08 липня 2020 року у департаменті соціального захисту населення сумської міської ради для мешканців сумської міської ОТГ буде працювати «пряма телефонна лінія» з питань соціального захисту.

Особистий прийом буде проводитися з 10:00 до 12:00 за номером телефону 066-844-52-96.

Консультування та роз’яснення проводитиме заступник директора департаменту – начальник управління грошових виплат, компенсацій та надання пільг Лавринович Наталя Миколаївна.

З метою забезпечення реалізації конституційних прав громадян, покращення якості списків виборців, які будуть використовуватися в день проведення виборів, запрошуємо громадян перевірити правильність персональних даних, внесених до Державного реєстру виборців.

Не залишайте перевірку на останній день. У першу чергу це стосується виборців, які не виявили дані про себе або членів своєї родини та мали проблеми, пов’язані з неправильностями у списках під час попередніх виборчих кампаній, а також виборців:

• яким після останніх виборів виповнилося 18 років (будуть голосувати вперше);

• які після останніх виборів змінили прізвище, ім’я, по батькові;

• які змінили місце проживання;

• які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності або були відсутні в списках.

Також перевірити дані про себе та членів своєї родини можливо через сервіс "Особистий кабінет виборця", розміщений на порталі Державного реєстру виборців www.drv.gov.ua

Для цього в розділі "Перевірити дані у реєстрі" необхідно заповнити всі поля у формі запиту повними та достовірними даними про виборця українською мовою. Відповідь на запит буде надіслано на вашу електронну пошту.

Кількість запитів обмежена. Протягом доби можна надіслати лише один запит.

Зверніть увагу! У випадку, якщо не підтверджено наявність у Державному реєстрі виборців запису з указаними у запиті персональними даними (запис відсутній або дані потребують уточнення), Вам необхідно особисто звернутися з паспортом до відділів ведення Державного реєстру виборців Зарічного або Ковпаківського районів м.Суми за адресою: майдан Незалежності, 2 (5-й поверх, каб. 71, 89), телефони: 22-00-55, 22-00-50, 60-01-64.

Час прийому: понеділок-четвер – з 8:00 до 17:15, п’ятниця – з 8:00 до 16:00, перерва – з 12:00 до 13:00.

Повідомляємо, що 30 червня  з 10:00 до 12:00 у департаменті соціального захисту населення Сумської міської ради буде працювати «пряма телефонна лінія».

Особистий прийом буде проводити заступник директора департаменту – начальник управління у справах осіб з інвалідністю та соціального обслуговування громадян Котляр Алла Іванівна.

Роз’яснення будуть надаватися з питань соціального захисту за телефоном 066-844-52-96.

У провадженні Сумського окружного адміністративного суду знаходиться справа №480/3000/20 за позовом Особа_1 до Сумської міської ради, третя особа - Управління архітектури та містобудування Сумської міської ради, з вимогами визнати протиправним та скасувати рішення Сумської міської ради від 06.03.2013 № 2180-МР "Про затвердження містобудівної документації "План зонування міста Суми" в частині затвердження функціонального призначення "Рекреаційні зони обмеженого користування" земельної ділянки загальною площею 0,1000 га, кадастровий номер 5910136600:02:002:0042 , що розташована за адресою: Адреса_2 , належної на праві власності Особа_1 .

Підготовче судове засідання призначене на 08 липня 2020 року о 15:45, яке відбудеться у відкритому судовому засіданні в приміщенні Сумського окружного адміністративного суду за адресою: м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 159, зал. 109. Суддя Савицька Н.В.

Враховуючи рішення Кабінету міністрів України щодо продовження термінів «адаптивного» карантину до 31 липня 2020 та беручи до уваги фактичний стан епідеміологічної ситуації з коронавірусної інфекції в місті Суми бібліотеки Сумської міської централізованої бібліотечної системи з 22 червня 2020 року продовжуватимуть обслуговувати своїх користувачів за попереднім замовленням (онлайн або за телефоном) без допуску громадян до приміщень бібліотек.

Заклади надаватимуть свої послуги щоденно відповідно до графіків роботи. Читальні зали міських бібліотек, відділ мистецтв Центральної міської бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка та «Перша Сумська медіатека», що діє при бібліотеці-філії № 4, поки ще не працюватимуть.

До відому мешканців Сумської міської ОТГ!

24 червня 2020 року з 10:00 до 12:00 у департаменті соціального захисту населення Сумської міської ради буде проведений особистий прийом громадян у форматі «прямої телефонної лінії» першим заступником директора департаменту Маринченко Світланою Борисівною.

Відповіді з питань соціального захисту можна отримати за номером: 066-844-52-96.

На виконання вимог «Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері теплопостачання», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14.12.2012 № 630, АТ «Сумське НВО» повідомляє територіальну громаду міста Суми, що проект інвестиційної програми АТ «Сумське НВО» у сфері теплопостачання на 2020 рік, 18 червня 2020 року розміщено на офіційному веб-сайті АТ «Сумське НВО» у мережі Інтернет.

Проєкт «Реформи у сфері енергоефективності в Україні», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням уряду Німеччини, запрошує 19 червня 2020 року о 10:00 взяти участь у вебінарі «Як будувати розумно, енерго та економічно ефективно».

Під час вебінару буде презентовано практичні інтелектуальні ідеї в енергоефективності, а також розумні рішення для будинків з майже нульовим споживанням енергії, що одночасно покращують енергоефективність та знижують витрати.

18 червня 2020 року були перераховані кошти громадянам для виплати державної допомоги у зв'язку з вагітністю і пологами, допомога при усиновленні дитини, допомога при народженні дитини, допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, допомога на дітей одиноким матерям, тимчасова державна допомога дітям, допомога малозабезпеченим сім'ям, відшкодування послуги з догляду за дитиною до трьох років "муніципальна няня", допомога особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, допомога особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, допомога на догляд, щомісячна грошова допомога особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, яка за висновком лікарської комісії потребує постійного стороннього догляду, тимчасова державна соціальна допомога непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, щомісячна компенсаційна виплата непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку, допомога на дітей, хворих на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет І типу, гострі або хронічні захворювання нирок ІV ступеня, допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім'ях, допомога на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за червень 2020 року (додаткове нарахування).

Кошти можна отримати в установах банків вже 19 червня 2020 року.

Запрошуємо сумчан долучитися 17 червня до «прямої телефонної лінії» з питань житлових субсидій та надання усіх видів державної соціальної допомоги департаменту соціального захисту населення.

Відповідвтиме на питання сумчан заступник директора департаменту – начальниr управління надання державної соціальної допомоги Ірина ЛАГІРЕНКО.

Номер «прямої телефонної лінії»: 066-844-52-96.

Телефонна лінія працюватиме з 10:00 до 12:00.