006.jpg
Сайт працює в тестовому режимі
Назва підрозділу П.І.Б. Посада Телефон
1 Управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Грекова Маргарита Леонідівна Головний спеціаліст 700-592
2 Відділ екології та енергозбереження Драніченко Марина Олександрівна
Солодовнікова Олена Володимирівна
Головний спеціаліст
Завідувач сектору
227-076
610-908
3 Правове управління Пявка Юлія Миколаївна
Верьовкін Сергій Васильович
Завідувач сектору архівно-облікової роботи
Спеціаліст I категорії архівно-облікової роботи
620-823
620-823
4 Управління земельних ресурсів Скрипка Валерій Володимирович заступник начальника управління земельних ресурсів 22-37-54
5 «Служба-080» Марюхна Валерій Іванович 
Бойко Людмила Іванівна
Начальник відділу
Головний спеціаліст
620-826
620-352
6 Архівний відділ Гачкова Валентина Федорівна Заступник начальника 324-574
7 Відділ з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи Нелін Сергій Васильович
Кацов Анатолій Соломонович
Начальник відділу
Головний спеціаліст
770-067
222-733
8 Господарський відділ Кисіль Володимир Юрійович Заступник начальника

620-852

619-038

9 Відділ культури та туризму Карсункіна Олена Миколаївна Головний спеціаліст 66-99-04
10 Відділ з організації діяльності ради Соломка Ірина Сергіївна Головний спеціаліст

632-943

11 Управління інформаційно-аналітичної роботи Сокура Андрій Валерійович
Бойко Віра Григорівна
Начальник управління
Начальник відділу документообігу
700-572
62-08-54
11 Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Агеєв Валерій Олександрович Заступник начальника 611-902
12 Управління "Центр надання адміністративних послуг у м. Суми" Віннік Валентина Миколаївна головний спеціаліст сектору адміністративних послуг 700-575
13 Відділ з охорони праці Сидоренко Юрій Володимирович провідний спеціаліст 619-036
14 Ковпаківська районна в м. Суми адміністрація Полковниченко Світлана Василівна Начальник відділу по роботі з територільною громадою 61-09-87
15 Зарічна районна в м. Суми адміністрація

Бровкіна Ольга Володимирівна

Гонтар Ольга Петрівна

головний спеціаліст-юрисконсульт

начальник загального відділу

326-982

16 Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту Красношевська Наталія Михайлівна Заступник начальника відділу 610-000
17 Управління підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Мареха Людмила Данилівна головний спеціаліст 610-616
18 Управління освіти і науки Дрига Тетяна Василівна Заступник начальника 326-773
19 Управління обліку, розподілу та приватизації житла Калюжна Ірина Юріївна спеціаліст І категорії 610-624
20 Управління капітального будівництва та дорожнього господарства Мартиш Ірина Володимирівна головний спеціаліст-юрисконсульт 22-31-02
21 Фінансове управління Саннікова Марина Єфремівна Інспектор 611-547
22 Відділ бухгалтерського обліку та звітності Костенко Ольга Анатоліївна Начальник відділу, головний бухгалтер 629-702
23 Відділ організаційно-кадрової роботи Антоненко Андрій Геннадійович
Рибалко Юрій Анатолійович
Начальник відділу
Головний спеціаліст
620-857
620-830
24 Управління соціально-економічного розвитку Калінінська Тетяна Сергіївна Заступник начальника управління 700-582
25 Відділ логістики та зв’язку Чепік Катерина Михайлівна Головний спеціаліст 610-115
26 Управління комунального майна Щербак Ольга Валеріївна Головний спеціаліст 610-970
27 Управління охорони здоров’я Зобова Наталія Василівна Міський санолог 221-757
28 Служба у справах дітей Тютюнник Олена Анатоліївна Головний спеціаліст 611-536
29 Управління праці та соціального захисту населення Маринченко Світлана Борисівна Перший заступник начальника управління 604-028
30 Управління архітектури та містобудування Пархоменко Ірина Володимирівна начальник загального відділу

700-113

700-100