002.jpg

Відтепер учасники бойових дій, учасники АТО та члени їх сімей зможуть отримувати адміністративні послуги у територіальному підрозділі управління «Центр надання адміністративних послуг в м.Суми».

Такий відкрили сьогодні по вул. Г. Кондратьєва, 165/71 у приміщенні Центру обслуговування учасників бойових дій, учасників АТО та членів їх сімей.

Як повідомив заступник начальника управління «Центр надання адміністративних послуг в м. Суми» Володимир КОЛОДКА, філію створено з метою поліпшення якості надання адмінпослуг та їх доступності на виконання Закону України «Про адміністративні послуги».

Тут облаштували три робочі місця, де надаватимуться послуги з архітектурних та земельних питань, здійснюватиметься реєстрація/зняття місця проживання, видача довідок про склад сім’ї, за формою 13, реєстрація в державних реєстрах: прав на нерухоме майно та юридичних осіб-підприємців. Також тут можна буде отримати інформаційні довідки з держреєстрів, зокрема, з державного земельного кадастру, що особливо актуально для учасників АТО, документи дозвільного характеру та консультації з усіх питань.

Територіальний центр працюватиме за графіком комунальної установи, в якій розташований – з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 17:15.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО, за участі якого розпочав роботу терпідрозділ, наголосив: «Наша мета – наблизити надання адміністративних послуг до європейського рівня. Особливо це стосується учасників АТО та членів їх родин. Тому перший територіальний підрозділ ЦНАПу відкриваємо саме у Центрі обслуговування учасників бойових дій, учасників АТО та членів їх сімей. У перспективі – розширення переліку надаваних послуг та вдосконалення існуючих процедур».

Директор Центру обслуговування учасників бойових дій, учасників АТО та членів їх сімей Олександр МОРДВАНЮК додав, що отримувати адмінпослуги у їхньому Центрі буде дуже зручно. Адже поки адміністратори опрацьовуватимуть необхідні документи, відвідувачі Центру зможуть пройти всі необхідні їм процедури, які надаються в комунальній установі.