001.jpg

Сумчани відзначили 30-ту річницю виведення військ з Республіки Афганістан.

У Сумах із метою належного забезпечення житлових умов учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, створення їм сприятливого суспільного середовища, запроваджена процедура надання одноразової цільової матеріальної допомоги за кошти міського бюджету зазначеній категорії осіб, які мають зареєстроване місце проживання та мешкають місті.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО наголошує, що за жодних обставин не піде на політичні компроміси, спрямовані проти громади.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО зустрівся із сім'ями загиблих в Афганістані та особи з інвалідністю І групи з числа учасників бойових дій на території інших держав.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО взяв участь у відкритті чемпіонату України-2019 з легкої атлетики у приміщенні, що відбувається в Легкоатлетичному манежі.

Представники міської влади взяли участь в урочистому нагородженні за досягнення у 2018 році кращих спортсменів і тренерів обласної організації ФСТ «Спартак».

Відтепер учасники бойових дій, учасники АТО та члени їх сімей зможуть отримувати адміністративні послуги у територіальному підрозділі управління «Центр надання адміністративних послуг в м.Суми» (ЦНАП).

Сумчани відзначають знаменну дату – День Соборності України та 100-ї річниці проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. З цієї нагоди у Сумах проходять урочисті заходи.

Шановні сумчани!

Щиро вітаю з Днем Соборності України!

Сьогодні всі українці, від заходу до сходу, відзначають століття проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

День 22 січня 1919 року навіки увійшов в історію нашого народу як велике національне свято – день єднання нації, єднання сердець і соборності душ!

Тема єдності нашого народу знову і донині залишається актуальною. Мільйони українців – воїнів, волонтерів, пересічних громадян - піднялися на захист територіальної цілісності нашої країни.

Ми довели, що гідні бути частиною європейської спільноти. Наші сила духу і волі показали всьому світу, що ми – незламний, вільний, єдиний народ!

Ми віримо, що кордони України, скріплені нашими щоденними зусиллями, навіки залишатимуться непорушними. Плекаймо все, що працює на ідею національної єдності, повсякчас пам’ятаючи про незліченні жертви, принесені на вівтар української соборності та державності!

Бажаю вам міцного здоров’я, незламності духу, людської гідності. Пишаймося, що ми – Українці!

Україна – єдина, український народ – неподільний!

Слава Україні!

 

З повагою міський голова                                                                                                         Олександр Лисенко

У Сумах за ініціативи міського голови Олександра ЛИСЕНКА вже вдруге пройшов міський бал лідерів учнівського самоврядування «Зіркова феєрія».