0010.jpg

У Сумах запрацював другий територіальний підрозділ управління «Центр надання адміністративних послуг у м. Суми».

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО зустрівся з учасниками ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

У Палаці культури «Хімік» відбулись урочистості з нагоди Всесвітнього дня донора крові.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО у Всесвітній день донора вручив заохочувальні призи учасникам дитячого конкурсу на кращий твір про донорство і донорів «Червона лінія порятунку».

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО привітав медичних працівників із прийдешнім професійним святом.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО, його перший заступник Володимир ВОЙТЕНКО та директор КП «Шляхрембуд» Олександр ВЕГЕРА проінспектували хід ремонту дорожнього покриття по вул. Героїв Крут.

Управління стратегічного розвитку представило розроблений командою відділу маркетингу, промоції та туризму туристичний портал «Відвідайте Суми».

Департамент комунікацій та інформаційної політики у День журналіста організував неформальне спілкування міського голови Олександра ЛИСЕНКА та представників мас-медіа, де говорили про основи та принципи співпраці влади та ЗМІ та висловили пропозиції щодо її покращення на медіа-карті Сум – 2019.

У Сумах літо розпочинається яскраво, – головну вулицю міста – Соборну, знову прикрасили різнокольоровими парасольками, які минулого року стали улюбленою фотозоною сумчан.

У Сумах відбувся перший відкритий чемпіонат міста з легкої атлетики серед різних верств населення та спортсменів з вадами здоров’я «Коло Чеха. Суми 2019».