002.jpg

У Сумах до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України відбулось культурно-мистецьке свято «Ти в серці моїм, Україно!».

Депутати Сумської міської ради 6 серпня ухвалили «План місцевого економічного розвитку м.Суми» (План МЕР). Такий розроблений в рамках ініціативи ЄС «Мери за економічне зростання» представниками міської влади, науки, бізнесу та громадськості.

Останні 17 з понад 30 родин, ошуканих забудовником «Номак-інвест», отримали сертифікати на квартири в новобудові на вул. Інтернаціоналістів, 35.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО разом із профільним заступником Максимом ГАЛИЦЬКИМ та в. о. начальника відділу охорони здоров’я Оленою ЧУМАЧЕНКО проінспектував хід ремонтних робіт у комунальному неприбутковому підприємстві «Центральна міська клінічна лікарня».

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО запрошує сумчан до участі в урочистих заходах з нагоди Дня Незалежності України.

У медичних закладах Сум тривають ремонтні роботи, які проводяться коштом міського бюджету. 

У Сумах коштом міського бюджету у 2019 році відремонтували дорожнє покриття на понад 40 об’єктах.

У Сумах коштом міського бюджету продовжують робити пандуси в житлових будинках, де проживають особи з інвалідністю.

Щороку в другу неділю серпня в Україні відзначають День будівельника. З цієї нагоди у Палаці культури «Хімік» відбулись урочистості заходи. Привітати представників будівельної галузі Сум завітав і очільник міста Олександр ЛИСЕНКО.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО проінспектував капітальний ремонт тротуару по вул. Богдана Хмельницького.