005.jpg
Сайт працює в тестовому режимі

Представники міської влади взяли участь у відзначенні Дня Гідності та Свободи.

Шановні сумчани!

Щиро вітаю всіх вас з Днем Гідності та Свободи!

Цей день у кожного з нас асоціюється з боротьбою за ідеали свободи і демократії та виховує почуття національної гідності та самоідентичності.

Ми шануємо патріотизм і мужність всіх українців, які восени 2004 року та у листопаді 2013 – лютому 2014 років постали на захист цих ідеалів нашого народу, прагнучи зробити все можливе, аби наша Батьківщина отримала шанс повернутися до родини європейських народів та країн!

Згадуючи трагічні події на столичному майдані Незалежності, вулицях Інститутській та Грушевського, в пам’яті постають величні подвиги наших сучасників, які назавжди увійшли в історію як Герої Небесної Сотні. Серед них і наш земляк Олексій Братушка.

Під час тяжких часів в Україні, в часи неоголошеної війни, багато хто з героїв Майдану добровольцем, одразу з нашої самооборони вирушив на фронт.

Не можу не згадати Героя-сумчанина, який за покликом душі пішов з початку на столичні барикади, а потім – на захист територіальної цілісності нашої країни. Це безстрашний 18-річний Сергій Табала, кіборг «Сєвєр», який став символом мужності, братерства та самопожертви в ім’я майбутнього своєї Батьківщини, і якому присвоєно звання Героя України, на жаль, посмертно. Ми всі пишаємося та шануємо пам’ять наших славетних земляків і всіх  Героїв!

Цьогоріч ми відзначаємо століття початку ще однієї Української революції, 1917-1921 років, коли наші пращури виборювали право жити у власній державі. На жаль, тоді цього не сталося, але вогонь нескореності як смолоскип з покоління в покоління вони передавали нам.

І сьогодні ми повинні з повною відповідальністю усвідомлювати ту величезну ціну свободи, яка передалася від Героїв Крут до Героїв Небесної Сотні та Героїв АТО. Хочемо ми цього чи ні, проте доля посилає нашому народові все нові і нові виклики, які ми з честю повинні перебороти.

Дякую всім захисникам українського народу, які ціною власного життя рішуче відстоювали право всього народу жити у власній, вільній, могутній, процвітаючій європейській державі.

Слава Україні і слава сучасним Героям!

З повагою
міський голова                                                                                                                                 Олександр Лисенко

У суботу, 11 листопада, у обласному центрі відбувся ряд заходів, які завершили Дні Польщі в місті Суми.

У вівторок, 7 листопада, міський голова Олександр ЛИСЕНКО разом із журналістами проінспектував хід робіт з розбудови інфраструктури Курського мікрорайону.

28 жовтня у Сумах відбулися урочистості з нагоди Дня визволення України від нацистських загарбників.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО разом із представниками ЗМІ побував в мікрорайоні Добровільної, де наразі ведуться роботи з облаштування сучасного футбольного поля, куточку відпочинку і зони для заняття спортом для різних вікових груп, енергомодернізації тамтешнього навчально-виховного комплексу.

З самого ранку 14 жовтня, на Покрову Пресвятої Богородиці, в Сумах розпочались урочисті заходи, присвячені Дню захисника України. Вперше містяни святкували з військовим парадом.

Шановні сумчани!


Із прадавніх часів на Покрову Пресвятої Богородиці козацтво вшановувало своїх вояків.

Нині ми продовжуємо славні традиції, і разом із усією
Україною 14 жовтня виявляємо шану до мужності та героїзму оборонців неньки-держави.

Разом із вами схиляюсь перед усіма, хто боронив і боронить рідну землю, хто захищав і захищає її суверенітет, територіальну цілісність і недоторканість, забезпечував і забезпечує захист державного кордону.

Ми не маємо морального права забути бодай одного з тих, хто пожертвував свої життям заради нас і України.
Наш священний обов’язок зберігати пам’ять про кожного, зробити все для того, щоб наступні покоління знали про Олександра Аніщенка, «Сєвєра», «Мєдка», і всіх тих, хто знайшов вічний спокій на Алеї Слави.

Дякую всім захисникам, котрі кожен за місцем своєї служби, охороняють мир та спокій нашої рідної України.

Ваші відвага, відданість і любов до Вітчизни, жертовність, як колись звитяги козаків, надихають нині на вірне служіння Україні та Українському народу.

Бажаю воїнам-оборонцям і всім сумчанам миру та злагоди, родинного затишку, здоров’я, щастя.

Слава Україні! Героям Слава!

 

З повагою
міський голова                                                                                                                       Олександр Лисенко

 

 

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО проінспектував хід робіт із реалізації у Роменському мікрорайоні інфраструктурних проектів, що втілюються коштом міського бюджету.

На вулиці Люблінській триває будівництво першого багатофункціонального стадіону просто неба.