007.jpg

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО проінспектував реконструкцію неврологічного відділення КНП «Клінічна лікарня № 4», де наразі виконано понад 50% внутрішніх ремонтних робіт.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО привітав представників однієї з найбільших бізнес-спілок в Україні ГО «Спілка підприємців, орендарів та власників Сумської області» з 15-ою річницею заснування об'єднання.

Управління «Центр надання адміністративних послуг у м. Суми» першим серед ЦНАПів області розпочало надавати найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС.

У Сумах відбулись урочистості з нагоди 24-ї річниці Дня Конституції України. Участь у святкових заходах взяли міський голова Олександр ЛИСЕНКО, перший заступник міського голови Володимир ВОЙТЕНКО, заступник міського голови Альона ДМІТРЄВСКАЯ, військовослужбовці, працівники структурних підрозділів та члени громадських організацій.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО відвідав КНП «Клінічний пологовий будинок Пресвятої Діви Марії», де тривають активні ремонтні роботи.

У Сумах міські та обласні посадовці взяли участь у заходах з нагоди Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО прозвітував перед територіальною громадою за роботу у 2019 році.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО відзначив кращих медичних працівників міста з нагоди професійного свята, яке припадає на третю неділю червня.

У Сумах почали встановлювати охолоджуючі рамки, які допоможуть містянам освіжитись у спеку.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО спільно з іноземними експертами, представниками бізнесу та фахівцями ОКВП «Дніпро-Кіровоград» обговорив реалізацію інвестиційного проєкту НЕФКО «Модернізація та реконструкція системи водовідведення у місті Суми».