006.jpg

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО зустрівся з легендою українського спорту – володарем титулу «Найсильніша людина планети», неодноразовим чемпіоном світу в силовому багатобор'ї Василем ВІРАСТЮКОМ і рекордсменом світу, президентом Федерації стронгмену України Сергієм КОНЮШКОМ.

На зустрічі також були присутні перший заступник міського голови Володимир ВОЙТЕНКО, профільний заступник очільника обласного центру Віра МОТРЕЧКО та представники одного з приватних спортивних клубів.

Під час зустрічі обговорили можливість проведення у Сумах масштабного всеукраїнського фестивалю стронгменів.

«Ми повинні робити все для того, аби місто «жило», розвиток спорту в цьому питанні відіграє одну з вирішальних ролей. Це має бути не лише спортивний, а й культурно-просвітницький фестиваль, метою якого буде заохочення сумчан і гостей міста до активного відпочинку та здорового способу життя», – сказав міський голова.

Попередньо, дата проведення фестивалю – 23 травня. Як зауважили організатори, гості фестивалю стануть свідками видовищних богатирських ігор, виступів атлетів, силових гімнастів, танцювальних колективів, також відбудеться церемонія нагородження переможців, вручення призів і багато іншого.

Спеціальними гостями заходу стануть – дворазовий володар титулу «Найсильніша людина світу» – Василь Вірастюк, а також чемпіон та рекордсмен світу, президент Федерації стронгмену України Сергій Конюшок.

Олександр Лисенко подякував легендам українського спорту за візит у Суми та наголосив, що особисто сприятиме аби фестиваль пройшов на найвищому рівні.

Учасники зустрічі домовились про подальшу плідну роботу в питаннях організації фестивалю та його проведення.