Сьогодні в Мінську на чемпіонаті Європи з індорхокею Збірна України, до складу якої увійшли лише сумські хокеїстки, перемогла в групі В.

Сумчанки змагалися із австрійками, які вже на другій хвилині матчу почали здавати свої позиції.

Відкрила рахунок Юлія ШЕВЧЕНКО, а на 6-й хвилині її підтримала Євгенія КЕРНОЗ. Згодом третій гол забила Яна ВОРУШИЛО.

Остання відзначилася і в другому таймі. Тут, разом із Ольгою ГОНЧАРЕНКО, Яна Ворушило забили три голи на двох.

І лише на 36-й хвилині австрійки спромоглися потрапити у ворота Збірної України.

У іншій групі В білоруські спортсменки перемогли німок з рахунком 4:3.

Сьогодні також відбудеться гра між сумчанками, які представляють Збірну України, та господарками змагань.

У групі А кращими виявилися голандки та чешки, які не залишили шансу хокеїсткам із Польщі (9:0) та Бельгії (5:0) відповідно.