005.jpg

У п’ятницю, 23 лютого, відбулось засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під час якої вирішувалось, чи оголошувати загальноміський карантин у закладах освіти.

У понеділок, 26 лютого, сумчани прощатимуться з сержантом військової служби за контрактом Сергієм Стецієм.

Сьогодні з Сум до Авдіївки вперше вирушив кровомобіль, який забезпечує благодійними компонентами крові тамтешню міську лікарню, на базі якої розміщується найбільший у зоні АТО стабілізаційний центр, що надає медичну допомогу пораненим бійцям.

Представники Сумської міської ради відвідали Вінницю, аби там збагатитись досвідом своїх колег.

У рамках робочого візиту на Сумщину Прем’єр-міністр України Володимир ГРОЙСМАН провів робочу зустріч з представниками бізнесових кіл міста та області.

Сьогодні Прем’єр-міністр України Володимир ГРОЙСМАН під час робочого візиту до Сум вручив обласній клінічній лікарні сертифікат на сучасний ангіограф. Ще один подібний апарат до кінця року місто придбає самостійно.

Податківці просять сумчан завчасно потурбуватись про отримання картки платника податків для школярів, які реєструватимуться для участі в ЗНО.

З нагоди Міжнародного дня рідної мови працівники бібліотечних закладів Сум провели для дітей низку навчально-пізнавальних заходів.

У рамках проведення всесвітньої кампанії «Година Землі», яку увесь світ цього року відзначає 24 березня, сумську малечу запрошують до участі у конкурсі дитячих малюнків «Як я можу допомогти Землі?».

Сьогодні адміністрація комунального підприємства «Електроавтотранс» провела чергові інструктивні збори водійського складу автотранспортних засобів.