006.jpg

У зв'язку з новорічними та різдвяними святами, в графік роботи управління «Центр надання адміністративних послуг у м. Суми» внесені зміни.

Архівний відділ провів семінар-навчання на тему: «Зміни до Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях».

У Сумах відбувся черговий виїзд «мобільного соціального офісу».

Перший заступник міського голови Володимир ВОЙТЕНКО провів розширену нараду з представниками правоохоронних органів та керівниками структурних підрозділів щодо вжиття спільних заходів, направлених на посилення контролю за випадками недотримання рішення міської ради щодо заборони продажу алкоголю в нічний час.

Під головуванням міського голови Олександра ЛИСЕНКА відбулась нарада за участі військовиків, керівників підприємств, установ та організацій, розташованих на території обласного центру, щодо організації «Єдиного стрілецького дня» та виконання планових завдань із призову громадян на строкову військову службу.

Містян запрошують на відкриття виставки живопису художниці Тетяни ЛУЦИК під назвою «Геометрія Почуттів».

У суботу, 15 грудня, в Сумах відбулись громадські слухання щодо проекту міського бюджету та Програми економічного і соціального розвитку міста на 2019 рік.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення повідомляє, що у вівторок, 18 грудня, у Сумах відбудеться технічна перевірка системи оповіщення населення.

У Сумах вшанували пам’ять ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

Відбулась робоча зустріч першого заступника міського голови Володимира ВОЙТЕНКА з членами Спілки ветеранів АТО Сумщини.