001.jpg
Сайт працює в тестовому режимі

Керівний склад, штаб та формування цивільного захисту комунального підприємства «Міськводоканал» відпрацьовували навички, які можуть знадобитися при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного характеру.

До свята Дня машинобудівника, яке колектив ПАТ «Сумське НВО» разом з іншими представниками машинобудівної галузі України цьогоріч святкують 24 вересня, на підприємстві відзначили роботу найуспішніших у своїй професії.

У День партизанської Слави у Сумах біля Монументу «Героям Сумщини» відбулися урочистості.

У ході проведення оперативної закупки працівники Сумської поліції та Служби безпеки України затримали двох 17-річних жителів обласного центру в момент, коли ті продали два пістолети.

Сумчани стали учасниками «Майстерні громадської участі», присвяченої розвитку громадянської освіти, яка відбулася минулого тижня на базі Конгрес-центру СумДУ.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення з посиланням на обласний центр з гідрометеорології повідомляє, що у п’ятницю, 22 вересня, в Сумах та області можливі пориви вітру.

Муніципальний спортивний клуб «Сумчанка» готується до нових спортивних звершень.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення з посиланням на обласний центр з гідрометеорології повідомляє, що у четвер, 21 вересня, в Сумах та області можливі пориви вітру.

Державна податкова інспекції у м. Сумах нагадує платникам податків про функціонування Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу («ЗІР») Державної фіскальної служби України, де можна отримання відповіді на запитання щодо оподаткування.

Віднині помандрувати вулицями нашого міста над Пслом та дізнатися про його історію, культуру, мистецтво, архітектуру можна у віртуальному просторі. Допоможе у цьому усім охочим 3D-екскурсія, створена фахівцями всеукраїнського проекту «OpenUkraine» та «Агенції промоції «Суми» у рамках реалізації відповідного проекту громадського бюджету.