005.jpg

У Сумах не спостерігається захворюваності на COVID-19 серед дітей, однак батьків прохають бути пильними.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення з посиланням на обласний центр з гідрометеорології повідомляє, що в п’ятницю, 10 квітня, в Сумах очікується поривчастий вітер.

Поліцейські закликають водіїв транспортних засобів дотримуватись правил дорожнього руху, не перевищуючи швидкість 50 км/год у межах населених пунктів.

Під час четвертого пленарного засідання LXХIII сесії депутати міської ради проголосували за зміну дати та місця проведення конкурсу з визначення суб’єктів господарювання – виконавців комунальної послуги з вивезення побутових відходів, що утворюються на території Сумської міської об’єднаної територіальної громади.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення з посиланням на обласний центр з гідрометеорології повідомляє, що в ніч на четвер, 9 квітня, в Сумах знову трохи підморозить.

Директор КНП «Клінічний пологовий будинок Пресвятої Діви Марії» Ольга ЧИРВА в інтерв'ю Інформаційному порталу Сумської міської ради розповіла деталі придбання неонатального апарату штучної вентиляцiї легень.

Управління «Служба у справах дітей» закликає сумчан запобігати домашньому насильству, випадки якого в період карантину почастішали.

У КНП «Центральна міська клінічна лікарня» організували дистанційну консультативну допомогу лікаря-психотерапевта Яніни ЛИМАРЕНКО для осіб, які знаходяться на самоізоляції.

Віднедавна сумські учителі почали викладати свої уроки на офіційному YouTube-каналі управління освіти і науки, щоб учні могли надолужати пропущені через карантин, хворобу чи з інших причин теми.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення з посиланням на обласний центр з гідрометеорології повідомляє, що в ніч на середу, 8 квітня, в Сумах очікуються заморозки на поверхні грунту.