003.jpg

Амбулаторії Сум забезпечені вакцинами, необхідними для щеплення від кору та дифтерії.

Міська галерея запрошує сумські родини на безкоштовний майстер-клас із ліплення котиків з солоного тіста, який відбудеться у суботу, 14 грудня.

У Сумах під головуванням заступника міського голови Альони ДМІТРЄВСЬКОЇ відбулось засідання консультативної ради з питань соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Під головуванням заступника міського голови Альони ДМІТРЄВСКОЙ відбулось чергове засідання міської комісії у справах альтернативної (невійськової) служби.

У міській галереї презентували виставку живопису Надії ПОЛУЯН-ВНУКОВОЇ «Повертайтеся, вас ждуть...»

Міська влада допомагає сумчанам, котрі опинились у складних життєвих обставинах, у тому числі cім’ям учасників АТО/ООС.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення з посиланням на обласний центр з гідрометеорології повідомляє, що у четвер, 12 грудня, в Сумах буде погана видимість через туман.

Зарічний районний суд м. Суми закрив провадження у справі про адміністративне правопорушення відносно заступника міського голови Альони ДМІТРЄВСКОЙ у зв’язку з відсутністю в її діях такого.

Сумчанин Юрій ЗИМОГЛЯД став чемпіоном світу з фітнесу – 2019 на змаганнях, що пройшли у Словаччині.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення з посиланням на обласний центр з гідрометеорології повідомляє, що у середу, 11 грудня, Суми накриє туман.