007.jpg

До дня сміху, який відзначають 1 квітня, центральна міська бібліотека ім. Т. Г. Шевченка організовує міський гумористичний конкурс «Не сумне місто Суми».

Працівники міської централізованої бібліотечної системи з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні провели низку просвітницьких заходів.

Представники управління «Служба у справах дітей» провели нараду з опікунами та піклувальниками над дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування з приводу нагальних питань.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення з посиланням на обласний центр з гідрометеорології повідомляє, що у п’ятницю, 21 лютого, в Сумах очікується туман.

Заступник міського голови, керуючий справами виконавчого комітету Степан ПАК та начальник відділу організаційно-кадрової роботи Андрій АНТОНЕНКО під час тематичної лекції у міській раді ознайомили студентів СумДУ зі специфікою діяльності посадових осіб в органах місцевого самоврядування.

Шукачів роботи, які перебувають на обліку у міському центрі зайнятості ознайомили з умовами військової служби за контрактом під час тематичного семінару.

Заступник міського голови Альона ДМІТРЄВСКАЯ та представники ряду структурних підрозділів міської ради зустрілись із сім’ями патронатних вихователів, аби підсумувати рік впровадження послуги патронату та окреслити проблемні питання.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО запрошує мешканців Сумської міської об’єднаної територіальної громади та її гостей разом відсвяткувати Масляну – 2020.

Представництво ЄС в Україні запрошує взяти участь у відеофлешмобі «Україна та Європа: прямуємо разом».

Відділ транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг спільно з Управління патрульної поліції  провів робочу нараду з перевізниками, які працюють на міських маршрутах громадського транспорту.