Під час Кубку України та Всеукраїнського турніру з боротьби самбо, які відбулися в м. Білгород-Дністровський (Одеська область) сумські спортсмени завоювали одразу декілька медалей.

Змагання тривали з 5 по 11 вересня. На них Суми представляли провідні спортсмени та тренер КДЮСШ «Суми».

За підсумками змагань Кубку України вихованиця цієї дитячо-юнацької спортивної школи Ліза ДІДОРЕНКО виборола «золото» (серед юніорок, вагова категорія 44 кг). «Срібло» дісталося Анні ГЕРМАН (в/к 68 кг). Ще дві бронзових нагороди здобули Юлія ВОРОНЕНКО (серед дівчат, у ваговій категорії 56 кг) та Антон ЛАЗОРЕНКО (серед юніорів, в/к 68 кг).

У Всеукраїнському турнірі Ліза Дідодренко (у ваговій категорії 48 кг) також завоювала одну золоту нагороду. Третю сходинку п’єдесталу пошани посіла Анна Герман (у ваговій категорії 68 кг).