Національна збірна України з хокею на траві посіла І місце на Чемпіонаті Європи ІІ з індорхокею у литовському Шауляї. Тим самим, повернулися до європейської хокейної еліти.

У фіналі суперницями української збірної були бельгійки. А до того наші дівчата зустрілись з командами Словаччини, Шотландії, Росії та Швейцарії, де вибороли п’ять перемог у п’ятьох іграх.

За результатами Чемпіонату українські хокеїстки здобули право представляти країну на Четвертому Кубку світу з індорхокею у 2015 році (змагання відбуваються раз на чотири роки).

А у 2016-му візьмуть участь у змаганнях найсильніших збірних Старого Світу. Нагадаємо, що Національна збірна України з цього виду спорту сформована на базі Муніципального спортивного клубу з хокею на траві «Сумчанка».

Кращим нападником турніру стала також представниця сумського хокею - Яна ВОРУШИЛО (на фото), яка забила 14 м'ячів у ворота суперниць.