002.jpg

Збірна команда України з хокею на траві, більшість членів якої займаються на базі обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України, претендують на «золото» в чемпіонаті Європи III з хокею на траві серед дівчат до 18 років.

Міська та обласна рада, обласна державна адміністрація, громадська організація «Федерація волейболу Сумської області» уклали Меморандум про співпрацю задля розвитку волейболу в Сумській області.

Днями члени Молодіжної ради при міському голові разом з працівниками патрульної поліції провели акцію «Суми - місто без наркотиків».

Найближчими вихідними, 23 та 24 червня, у Сумах відбудеться відкритий чемпіонат міста зі спортивного водного туризма по р. Псел.

Минулого тижня в легкоатлетичному манежі Сумського державного університету відбулися відкриті регіональні змагання VI Всеукраїнської спартакіади «Сила духу» серед потерпілих на виробництві.

У суботу та неділю, 23 та 24 червня, на сумчан чекає комплекс культурно-масових і спортивно-розважальних заходів з нагоди Всеукраїнського Олімпійського дня та Дня молоді.

Міністерство молоді та спорту України спільно з Програмою розвитку ООН оголосили Конкурс кращих практик молодіжної роботи в Україні.

У сербському місті Зренянин завершився Чемпіонат Європи з панкратіону, звідки сумські спортсмени привезли низку нагород.

У Сумах триває I етап чемпіонату України з дрег-рейсингу.

Сьогодні в Сумах відбулись чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді (спортивна ходьба на 20 км) та відкрий чемпіонат міста зі спортивної ходьби на честь дворазового олімпійського чемпіона Володимира ГОЛУБНИЧОГО.