007.jpg

Сумчан закликають підтримати на Чемпіонаті Світу з індорхокею Національну збірну, котра складається з гравчинь Муніципального спортивного клубу «Сумчанка».

Завершується термін прийому учнівських творів у рамках V Всеукраїнського конкурс есе «Я – європеєць».

Минулих вихідних, 6-7 січня, в Лейпцигу (Німеччина) проходив традиційний турнір з індорхокею Leipziger Messe (Лейпцизький ярмарок).

Конкурсна комісія з розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу виконання програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з міського бюджету, визначила переможців.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО і його заступник Віра МОТРЕЧКО у четвер, 28 грудня, відвідали приміщення комунальної установи «Міський центр військово-патріотичного виховання» по вулиці Петропавлівській, де коштом міського бюджету та небайдужих містян зробили капітальний ремонт.

У суботу, 23 грудня, громадська організація «Молодіжне об’єднання «Екстрим стайл» за підтримки відділу у справах молоді та спорту провела змагання з сучасних видів танцю – брейк-данс та хіп хоп.

У обласному центрі завершились змагання з хокею з шайбою в рамках відкритого кубку міського голови.

З 8 по 16 грудня у Сумах тривав відкритий чемпіонат міста з шахів.

На початку грудня у Сумах відбувся відкритий чемпіонат міста футзалу.

У неділю, 17 грудня, міський голова Олександр ЛИСЕНКО зустрівся з учасниками Відкритого молодіжного форуму «Студентське самоврядування», що відбувся вихідними в Сумах.