001.jpg

У Сумах стартував відкритий архітектурний конкурс на визначення кращої проектної пропозиції із комплексної реконструкції забудови та благоустрою площі Театральна.

Головне управління статистики у Сумській області повідомляє про стан ринку праці Сум протягом січня-вересня поточного року.

Комісія з питань звільнення земельних ділянок від незаконно встановлених тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності демонтувала один такий об’єкт.

Пропонуємо до уваги мешканців багатоквартирних будинків звіт про роботу підприємств з обслуговування житла.

Начальник відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг Сергій ЯКОВЕНКО під час апаратної наради при міському голові прозвітував про роботу цього структурного підрозділу у сфері здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади і відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування».

Відділ охорони здоров’я інформує про виконані минулого тижня у лікувально-профілактичних закладах міста ремонтні роботи.

У зв’язку з ремонтом дорожнього покриття, у середу, 17 жовтня, рух транспорту КП «Електроавторанс» вул. Троїцька буде обмежено.

Пропонуємо до уваги мешканців багатоквартирних будинків звіт про роботу підприємств з обслуговування житла.

Наприкінці минулого тижня фахівці департаменту соціального захисту населення надали консультації сумчанам щодо призначення їм житлових субсидій.

За дорученням міського голови Олександра ЛИСЕНКА департамент інфраструктури міста спільно з організаціями-надавачами послуг щодо вивезення ТПВ опрацювали питання облаштування під’їзних шляхів до контейнерних майданчиків.