006.jpg

Ураховуючи побажання пасажирів про особливу актуальність напрямку «Автовокзал – Керамейя» у Великодні свята та поминальні дні, керівництво КП «Електроавтотранс» спільно зі службою руху відкоригували розклад тролейбусного маршруту № 2.

Фонтан «Садко» відновить свою роботу у п’ятницю, 26 квітня.

Управління архітектури та містобудування розпочало процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості  в проекті містобудівної документації «Детальний план території 12-го мікрорайону у м. Суми».

Пропонуємо до уваги мешканців багатоквартирних будинків звіт про роботу підприємств з обслуговування житла.

Філія «Сумський міський район електричних мереж» ПАТ «Сумиобленерго» повідомляє про планові відключення електричної енергії у п’ятницю, 3 травня.

У Сумах тривають роботи з очистки, промивання та дезінфекції резервуарів чистої води Ново-Оболонського водозабору.

Пропонуємо до уваги мешканців багатоквартирних будинків звіт про роботу підприємств з обслуговування житла.

У зв'язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт по пров. Білоусівський, 4, КП «Міськводоканал» призупинило водопостачання низки будинків міста.

Відділ екології, енергозбереження та розрахунків за енергоносії з посиланням на обласний центр з гідрометеорології інформує щодо стану забруднення атмосферного повітря в місті у березні.

Відділ «Служба 15-80» повідомляє жителям міста про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які виконуватимуться сьогодні та вимагатимуть відключення водопостачання.