005.jpg

Заступник міського голови Олександр ЖУРБА провів черговий особистий прийом громадян.

16 липня о 10.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалась онлайн-трансляція позачергового засідання виконавчого комітету Сумської міської ради.

Об 11.55 трансляцію завершено. 

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО під час щопонеділкової апаратної наради повідомив, що місто готове долучитись на умовах співфінансування до придбання лінійного прискорювача для обласного клінічного онкологічного диспансеру.

Відбулось виїзне засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, енергозбереження, транспорту та зв’язку.

15 липня о 8.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалася онлайн-трансляція апаратної наради при міському голові м. Суми.

О 10.45 трансляцію завершено.  

Відбулось чергове засідання постійної комісії з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин, природокористування та екології.

Відбулось чергове засідання комісії з питань, пов’язаних з отриманням житлових субсидій, призначенням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та по прийняттю рішень про включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, інформації про адресу фактичного місця проживання пільговика.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО провів особистий прийом громадян.

11 липня о 14.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалась онлайн-трансляція постійної комісії Сумської міської ради з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин, природокористування та екології.

 О 17.15 трансляцію завершено.

Відбулись чергові засідання постійних комісій з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, розвитку підприємництва, торгівлі та послуг, регуляторної політики, а також з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин, природокористування та екології.