001.jpg

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО зранку у неформальній обстановці поспілкувався з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Швеція в Україні Мартіном ХАҐСТРЬОМОМ.

У Сумах з міського бюджету на харчування дітей у закладах освіти міста у поточному році виділили 34,5 млн гривень.

17 вересня о 8.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалася онлайн-трансляція апаратної наради при міському голові м. Суми.

 О 10.10 трансляцію завершено. 

13 вересня о 14.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалась онлайн-трансляція постійної комісії Сумської міської ради з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин, природокористування та екології.

 О 17.10 трансляцiю завершено.

13 вересня о 14.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалась онлайн-трансляція постійної комісії Сумської міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, розвитку підприємництва, торгівлі та послуг, регуляторної політики.

 O 16.15 трансляцiю завершено.

Виконавчий комітет ухвалив рішення про скасування наданих управлінням містобудування та земельних відносин містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки по вул. Засумська біля школи № 12.

Виконавчий комітет сьогодні під час чергового засідання ухвалив рішення по чотирьох петиціях сумчан, розміщених на веб-порталі «Єдина система місцевих петицій».

11 вересня о 10.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалась онлайн-трансляція постійної комісії Сумської міської ради з питань законності, взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та протидії корупції, місцевого самоврядування, регламенту, депутатської діяльності та етики, з питань майна комунальної власності та приватизації.

 О 12.35 трансляцію завершено.

11 вересня о 10.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалась онлайн-трансляція засідання виконавчого комітету Сумської міської ради.

О 13.30 трансляцію завершено. 

На щопонеділковій апаратній нараді міський голова Олександр ЛИСЕНКО доручив директору департаменту забезпечення ресурсних платежів Юрію КЛИМЕНКУ працювати над збільшенням надходжень коштів від оренди та відчуження комунального майна й від сплати за землю.