005.jpg

21 березня о 14.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалась онлайн-трансляція постійної комісії Сумської міської ради з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин, природокористування та екології.

 О 17.05 трансляцію завершено.

Заступник міського голови Олександр ЖУРБА провів особистий прийом громадян.

Заступник міського голови Віра МОТРЕЧКО відзвітувала про роботу підпорядкованих їй структурних підрозділів минулоріч.

20 березня о 15.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалась онлайн-трансляція постійної комісії Сумської міської ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, науки, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту.

 О 16.55 трансляцію завершено.  

Суми підвищили свої позиції у Рейтингу прозорості 100 українських міст, піднявшись на 13 місце з 58,2 балами за підсумками 2018 року.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО під час щопонеділкової апаратної наради роз’яснив ситуацію з будівництвом у 12-му мікрорайоні закладів дошкільної освіти.

18 березня о 8.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалася онлайн-трансляція апаратної наради при міському голові м. Суми.

О 10.05 трансляцію завершено.

14 березня о 14.30 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалась онлайн-трансляція постійної комісії Сумської міської ради з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин, природокористування та екології.

 О 17.05 трансляцію завершено.

13 березня о 9.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалась онлайн-трансляція постійної комісії Сумської міської ради з питань законності, взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та протидії корупції, місцевого самоврядування, регламенту, депутатської діяльності та етики, з питань майна комунальної власності та приватизації.

Об 11.30 трансляцію завершено.

Директор департаменту комунікацій та інформаційної політики Антоніна КОХАН під час засідання виконавчого комітету доповіла про підсумки роботи зі зверненням громадян у 2018 році та завдання щодо подальшого її вдосконалення.