004.jpg

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО перед початком LXI сесії міської ради наголосив на тому, що в день проведення сесії сумські обранці мають перебувати в сесійній залі та вирішувати нагальні питання сумчан.

16 вересня о 8.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалася онлайн-трансляція апаратної наради при міському голові м. Суми.

О 9.55 трансляцію завершено. 

18 вересня о 9.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалась онлайн-трансляція засідання LXI сесії Сумської міської ради VII скликання.

О 13.20 трансляцію завершено.

12 вересня о 14.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалась постійна комісія Сумської міської ради з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин, природокористування та екології.

17 вересня о 13.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалась онлайн-трансляція засідання комісії з питань ЖКГ та тимчасової контрольної комісії з питань теплозабезпечення міста.

 О 14.55 трансляцію завершено.

12 вересня о 14.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалась онлайн-трансляція постійної комісії Сумської міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, розвитку підприємництва, торгівлі та послуг, регуляторної політики.

 О 15.25 трансляцію завершено.

Минулого тижня було створено робочу групу з питання підготовки проекту бюджету Сумської міської ОТГ на 2020 рік та прогнозу бюджету Сумської міської ОТГ на 2021-2022 роки.

12 вересня о 14.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалася онлайн-трансляція Сумського книжкового форуму 2019.

О 15.40 трансляцію завершено.

З метою розміщення дитячого будинку сімейного типу, Служба у справах дітей хоче придбати житловий будинок загальною площею 262 м2.

У понеділок, 9 вересня. в Книзі реєстрації місцевих ініціатив у місті Суми зареєстроване повідомлення про створення ініціативної групи з питання підготовки, оформлення та подання до Сумської міської ради проекту рішення міської ради «Про Фонд фінансування енергоефективних заходів Асоціацій об’єднань співвласників багатоквартирних будинків».