003.jpg
Сайт працює в тестовому режимі

У четвер, 16 листопада, заступник міського голови Олександр ЖУРБА провів особистий прийом громадян.

У четвер, 16 листопада, відбулась робоча зустріч заступника міського голови Віри МОТРЕЧКО з керівниками закладів культури Сум.

16 листопада о 10.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалась онлайн-трансляція постійної комісії Сумської міської ради з питань законності, взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та протидії корупції, місцевого самоврядування, регламенту, депутатської діяльності та етики, з питань майна комунальної власності та приватизації.

 

Мешканці Сум матимуть можливість підтримати проекти громадського (партиципаторного) бюджету з використанням мобільного додатку Privat24.

15 листопада о 14.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалась онлайн-трансляція постійної комісії Сумської міської ради з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин, природокористування та екології.

 

13 листопада Координаційна рада з питань громадського (партиципаторного) бюджету м. Суми затвердила перелік проектів, які виносяться на голосування. Також члени ради визначилися з форматом та датою самого голосування.

Заступник міського голови Віра МОТРЕЧКО започаткувала зустрічі з керівниками закладів галузей, якими вона опікується.

Розпорядженням міського голови з 8 листопада Олег ТЕТЬОРКІН призначений радником міського голови на громадських засадах.

13 листопада о 8.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалася онлайн-трансляція апаратної наради при міському голові м. Суми.

 О 10.00 трансляцію завершено.

Таким був лейтмотив засідання Координаційної ради з питань громадського (партиципаторного) бюджету м. Суми, яке відбулося 7 листопада.