003.jpg

Виконавчим комітетом проводяться електронні консультації з громадськістю/прийом пропозицій до проведення громадських слухань щодо проекту міського бюджету на 2019 рік та проекту Програми економічного і соціального розвитку м. Суми на 2019 рік та основних напрямів розвитку на 2020–2021 роки.

20 листопада о 14.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалась онлайн-трансляція постійної комісії Сумської міської ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, науки, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту.

О 16.00 трансляцію завершено.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО під час щопонеділкової апаратної наради наголосив на необхідності дотримання температурного режиму в закладах соціально-гуманітарної сфери та житловому секторі.

19 листопада о 8.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалася онлайн-трансляція апаратної наради при міському голові м. Суми. 

 О 10.00 трансляцію завершено.  

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО зустрівся з представниками Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО), аби обговорити технічні та фінансові питання за проектом «Модернізація та реконструкція системи водовідведення у м. Суми».

15 листопада о 14.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалась онлайн-трансляція постійної комісії Сумської міської ради з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин, природокористування та екології.

 О 16.40 трансляцiю завершено.

Депутати міської ради під час позачергової сесії створили тимчасову контрольну комісію щодо врегулювання ситуації з приводу земельної ділянки по вул. Засумська, 3/1.

Сумська міська рада звертається до Голови Верховної Ради України Андрія ПАРУБІЯ щодо підтримки проектів законів України, які спрямовані на створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього підприємництва.

14 листопада о 9.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалась онлайн-трансляція засідання позачергової XLIX сесії Сумської міської ради VII скликання.

 Об 11.20 трансляцію завершено.

13 листопада о 10.00 розпочалась постійна комісія Сумської міської ради з питань законності, взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та протидії корупції, місцевого самоврядування, регламенту, депутатської діяльності та етики, з питань майна комунальної власності та приватизації.