007.jpg

24 лютого о 8.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалася онлайн-трансляція апаратної наради при міському голові м. Суми.

О 9.10 трансляцію завершено.

Виконавчий комітет на позачерговому засіданні розглянув питання «Про проведення конкурсу з визначення суб’єктів господарювання – виконавців комунальної послуги з вивезення побутових відходів, що утворюються на території Сумської міської об’єднаної територіальної громади».

21 лютого о 13.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалась онлайн-трансляція постійної комісії Сумської міської ради з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин, природокористування та екології.

 О 15.45 трансляцію завершено

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО провів черговий особистий прийом громадян.

21 лютого о 8.30 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалась онлайн-трансляція засідання виконавчого комітету Сумської міської ради.

О 10.00 трансляцію завершено. 

Перший заступник міського голови Володимир ВОЙТЕНКО провів черговий особистий прийом громадян.

Депутати міської ради під час позачергової сесії ухвалили Звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо додаткового виділення коштів медичної субвенції для забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий діабет.

З 10 по 16 лютого на веб-порталі «Єдина система місцевих петицій» з’явилися нові електронні звернення.

На позачерговій сесії депутати міської ради ухвалили Звернення до Президента України щодо зупинення розгляду законопроєктів у яких йдеться про обіг земель сільськогосподарського призначення та удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин.

19 лютого об 11.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалось позачергове засідання LХVІII сесії Сумської міської ради VII скликання.