004.jpg

Мистецька галерея костелу запрошує у вівторок, 11 червня, на відкриття виставки скульптури «Роздуми» викладача дитячої художньої школи ім. М. Г. Лисенка Андрія НИКИФОРОВА.

Міська галерея запрошують у вівторок, 11 червня, на відкриття виставки Світлани КАЧУРОВСЬКОЇ «Світайлики».

У середу, 22 травня, відомий харківський поет, письменник, автор і виконавець пісень Володимир ВАСИЛЬЄВ презентуватиме сумчанам новий аудіоальбом.

Напередодні Дня пам’яті та примирення і 74-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у закладах міської централізованої бібліотечної системи відбулися книжкові виставки, літературні перегляди, години пам'яті, патріотичні уроки, героїко-патріотичні подорожі.

Комісія з відбору кандидатів на здобуття стипендій Президента України для молодих письменників і митців у сфері музичного, театрального, образотворчого, хореографічного, естрадно-циркового мистецтва та кіномистецтва визначила отримувачів, серед яких викладач дитячої художньої школи ім. М. Г. Лисенка.

Вихованка Сумської міської дитячої художньої школи ім. Лисенка Софія КРАСУЛЯ стала переможцем Всеукраїнського конкурсу з образотворчого та декоративного мистецтва «Вижницька палітра 2019».

У відділі літератури з мистецтва Центральної міської бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка відбувся творчій вечір «Олесіана у листах, віршах та піснях», присвячений українському поету, драматургу, громадському діячу Олександру Олесю.

Міська галерея запрошує у вівторок, 2 квітня, на відкриття виставки робіт авторської студії «Батик» Тетяни СУРКОВОЇ .

Вихованці дитячої музичної школи №1 взяли участь у VII Всеукраїнському фестивалі «День українського баяна і акордеона».

У середу, 20 березня, в Агенції промоції «Суми», в рамках проведення щорічного театрального фестивалю «Чехов-Фест», відбудеться творча зустріч із Народною артисткою України Ларисою КАДОЧНІКОВОЮ.