002.jpg

У четвер, 19 квітня, на базі школи № 19 відбувся концерт учнів дитячої музичної школи № 4 (клас викладача Тетяни БАГАЕВОЇ).

На минулому тижні, 13-15 квітня у Львівському Палаці культури імені Гната Хоткевича проходив Міжнародний фестиваль-конкурс культури та мистецтв «ЄВРО ФЕСТ».

Чотири дні поспіль, 10-13 квітня, у Сумах проходив ІХ Міжнародний конкурс молодих піаністів «Слобожанська фантазія».

У Конгрес-центрі СумДУ відкрилася виставка писанок «Писанковий всесвіт», яка об’єднала чисельних шанувальників цього унікального виду народного мистецтва.

У понеділок, 2 квітня, в Міжнародний день дитячої книги, креативні бібліотекарі міської централізованої бібліотечної системи провели вуличну акцію «І знову у мандри запрошують книги…»

У четвер, 29 березня, у центральній міській бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка підбили підсумки загальноміського гумористичного конкурсу «Не сумне місто Суми».

Чотири дні постіль, з 24 по 29 березня, у Києві проходить IV Всеукраїнський відкритий конкурс класичної музики «Обрії класики», на якому свою майстерність показують і сумські виконавці.

У понеділок, 26 березня, у приміщенні центральної міської бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка учні середніх класів та педагоги школи № 12 відвідали лекцію-концерт «Сучасні мелодії та ритми».

Сумчанин Дмитро БУЙВАЛ посів І місце у ІV Всеукраїнському фестивалі вуличних мистецтв.

У вівторок, 27 лютого, в центральній міській бібліотеці ім. Т. Шевченка відбулася презентація літературного альманаху «Слобожанщина».