0010_original.jpg

Завтра у сумській міській галереї відбудеться відкриття виставки «Обриси Легенд».

Викладачі та учні дитячої музичної школи № 2 подарували пацієнтам обласної дитячої клінічної лікарні святковий настрій та незабутні хвилини спілкування з живою музикою.

Вихованці Сумської дитячої художньої школа ім. М. Г. Лисенка посіли призові місця у VІІ Всеукраїнському конкурсі молодих обдарувань «Текстильний первоцвіт», який традиційно відбувся у Вижниці Чернівецької області.

У приміщенні бібліотеки-філії № 3 ім. О. Столбіна для учнів 2 класу школи № 10 провели лекцію-концерт, присвячену Дню Святого Миколая.

У відділі літератури з мистецтва центральної міської бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка вшановували переможців та учасників цьогорічної міської виставки-конкурсу дитячої творчості «Всесвіт очима дитини».

У приміщенні центральної міської бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для учнів 6 класу та викладачів школи № 26 і колективу бібліотеки провели лекцію-концерт «Інструменти симфонічного оркестру».

У неділю, 9 грудня, у міській галереї відбудеться творчий вечір гурту «ДніНачеКома».

В актовій залі дитячої музичної школи № 4 відбулося свято «Посвячення першокласників в музиканти».

На базі Палацу дітей та юнацтва вдруге пройшов відкритий міський фестиваль юних майстрів народного мистецтва «Сумські візерунки».

У відділі літератури з мистецтва Центральної міської бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка відкрилась щорічна міська виставка-конкурс дитячої творчості «Всесвіт очима дитини», до участі в якій запрошуються юні таланти міста.