003.jpg

м. Суми, вул. Вільний лужок, 7

(0542) 22-22-67, 22-15-81, 22-45-45, 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Директор – Овчиннікова Любов Олександрівна

Дитяча музична школа № 4 була заснована в 1975 році. Вона розташована в самому мальовничому куточку нашого міста: ліворуч – несе свої прохолодні води річка Псел, праворуч – височить, граючи на сонці золотими куполами, Спасо-Преображенський Собор.

Понад 30-ти років заклад очолював Вакал Олександр Григорович - спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, керівник оркестру народних інструментів, засновник і керівник ансамблю народних інструментів викладачів школи, заслужений працівник культури України. Кращі традиції «вакаловської школи» викладання продовжуються і сьогодні. В закладі працює високопрофесійний педагогічний колектив, який складається, здебільшого, з його випускників. Імена багатьох викладачів відомі у місті та за його межами.

Гордістю школи є колишні учні: Олександр Олексієнко – композитор, кандидат мистецтвознавства, старший викладач національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського, Наталія Швець – аспірант, викладач національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського. Багато колишніх вихованців закладу працює в музичних школах області, ближнього та дальнього зарубіжжя, Сумському державному педагогічному університеті ім. А.С.Макаренка, Сумському вищому училищі мистецтв і культури ім. Д. Бортнянського. А сьогоднішні учні радують педагогів своїми перемогами на всеукраїнських та міжнародних конкурсах та фестивалях.

Концертна діяльність школи досить насичена й різнопланова – різноманітні тематичні заходи проходять у різних концертних залах міста та на сцені Сумської обласної філармонії.

Сумська дитяча музична школа №4 - ініціатор і організатор відкритого конкурсу юних піаністів ім. М.Л.Танфелєвої, де з раннього віку мають змогу заявити про себе юні таланти.

У закладі займається 300 учнів, працює 50 викладачів. Навчання проводиться за спеціальностями:

  • фортепіано,
  • баян - акордеон,
  • скрипка, віолончель,
  • домра, гітара,
  • духові інструменти,
  • вокал.

У школі діє багато учнівських колективів: хори молодших, середніх, старших класів та вокально-хорового відділу, оркестр народних інструментів, ансамблі малої форми на всіх відділах.

Двері школи завжди відкриті для талановитих та старанних дітей.За підсумками державної атестації початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів міста Суми Сумська дитяча музична школа № 4 – атестована з відзнакою.

Прийом документів проводиться з травня по вересень.

Відповідно до чинного законодавства діти із багатодітних сімей, діти із малозабезпечених сімей, діти-інваліди, діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування, повністю звільняються від оплати за навчання.

Плата за навчання

на фортепіано, гітарі –170 грн.

на вокальному та хоровому відділенні – 170 грн.

на акордеоні, баяні – 120 грн.

на струнних, духових, ударних, народних інструментах – 110 грн.

на естрадному відділі – 190 грн.

Чекаємо на Вас, любі юні таланти,  за адресою:

м. Суми, вул. Вільний лужок, 7

(0542) 22-22-67, 22-15-81, 22-45-45

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.