004.jpg
Сайт працює в тестовому режимі

1. Організатор громадського обговорення: управління архітектури та містобудування Сумської міської ради.

2. Об’єкт права власності, якому пропонується змінити назву (перейменувати): вулиця Академічна, яка включена в межі міста Суми відповідно до рішення Сумської міської ради від 27.07.2017 № 2479-МР.

1. Організатор громадського обговорення – управління архітектури та містобудування Сумської міської ради.

2. Об’єкти права власності, яким пропонується присвоїти назви (найменування) – новоутворені вулиці на території садибної житлової забудови в районі проспекта Козацький в м.Суми, які сформовані із земельних ділянок, що надані родичам та членам сімей загиблих у ході антитерористичної операції на сході України.

Відповідно до статті 28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 № 244 управління архітектури та містобудування Сумської міської ради інформує мешканців міста про завершення розроблення проекту «Комплексна схема розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Суми» та початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у вказаній проектній документації.

Організатор громадського обговорення – управління освіти і науки Сумської міської ради.

Громадське обговорення проводилось з приводу розгляду питання про присвоєння Комунальній установі Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22, м. Суми, Сумської області імені Ігоря Гольченка.

Пропозицію щодо розгляду питання про присвоєння Комунальній установі Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ №22, м. Суми, Сумської області імені Ігоря Гольченка вніс педагогічний колектив Комунальної установи Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22, м. Суми, Сумської області.

Організатор громадського обговорення.
Управління освіти і науки Сумської міської ради (відповідно до розпорядження міського голови від 13.05.2017 № 155-P «Про проведення громадського обговорення під час розгляду питання про присвоєння Комунальній установі "Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22, м. Суми, Сумської області" імені Ігоря Гольченка» та наказу управління освіти і науки Сумської міської ради від 18.05.2017 року № 457).

Найменування об’єкта права власності, якому пропонується присвоїти ім’я фізичної особи.
Комунальна установа «Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22, м. Суми, Сумської області».

Ім’я фізичної особи, що пропонується присвоїти об’єкту права власності та обґрунтування такої пропозиції.
Пропонується перейменувати Комунальну установу «Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22, м. Суми, Сумської області» на Комунальну установу «Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22 Сумської міської ради імені Ігоря Гольченка».

Суб’єкти, що внесли пропозицію щодо розгляду питання.
Педагогічний колектив Комунальної установи «Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 22, м. Суми, Сумської області».

Строк, місце, час проведення заходів з громадського обговорення, реєстрація учасників.
Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються до 7 серпня 2017 року. Проведення засідання за «круглим столом» – 25 травня 2017 р. о 15.00 (вул. Ковпака, 57, 2-й поверх, актова зала). Початок реєстрації учасників о 14.30.

Поштова адреса та адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форма для подання пропозицій.
Адреса: м. Суми, вул. Харківська, 35, управління освіти і науки Сумської міської ради (каб. 411, т. 32-72-63, 32-78-05), Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає. Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

Місцезнаходження організатора громадського обговорення, де можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення.
Адреса: м. Суми, вул. Харківська, 35, управління освіти і науки Сумської міської ради (т. 32-72-63, 32-78-05), Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Прізвище та ім’я особи, визначеної відповідальною за проведення громадського обговорення.
Начальник управління освіти і науки Сумської міської ради Данильченко А.М.

Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення.
До 11 серпня 2017 року на офіційному сайті Сумської міської ради.

ПОЛОЖЕННЯ
про проведення відкритого конкурсу на розробку концепції міського парку культури та відпочинку ім. І.М. Кожедуба

Відповідно до результатів реалізації міжнародного проекту із спільного картографування позитивного урбаністичного досвіду «MapMeHappy» у м. Суми управління архітектури та містобудування Сумської міської ради оголошує конкурс на визначення кращої концептуальної пропозиції щодо оновлення громадського простору в межах міського парку культури та відпочинку ім. І.М. Кожедуба.

Відповідно до розпорядження міського голови від 23.11.2016 № 361-Р «Про проведення консультацій з громадськістю щодо проекту міського бюджету на 2017 рік та проекту Програми економічного і соціального розвитку м. Суми на 2017 рік» 17.12.2016 проведені громадські слухання щодо проектів міського бюджету на 2017 рік та Програми економічного і соціального розвитку м. Суми на 2017 рік.

Свої пропозиції до Статуту територіальної громади міста Суми просимо надсилати до 12 грудня 2016 року на електронну пошту правового управління Сумської міської ради (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел. 700-629, 700-631).

***

Звіт по пропозиціях, що надійшли до проекту рішення Сумської міської ради «Про Статут територіальної громади міста Суми»Звіт по пропозиціях, що надійшли до проекту рішення Сумської міської ради «Про Статут територіальної громади міста Суми»

Порівняльна таблиця між проектом рішення Сумської міської ради «Про Статут територіальної громади міста Суми» та пропозиціями, які надійшли до нього від громадськості

Порівняльна таблиця між чинною редакцією Статуту територіальної громади міста Суми та запропонованою редакцією Статуту територіальної громади міста Суми

Питання до опитувальника

 

Комплексна схема розміщення рекламних засобів з зонуванням території м. Суми розроблена на виконання п.2.3 рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 12.01.2016 № 11 "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 17.12.2013 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території міста Суми».

17 вересня 2016 року о 10.00 в залі засідань Сумської обласної ради за адресою: пл Незалежності, 2, II поверх відбудуться громадські слухання з обговорення Плану дій сталого енергетичного розвитку міста Суми до 2025 року (далі - ПДСЕР).