007.jpg

Відділ охорони здоров'я інформує мешканців міста про перелік лікарів, з якими можна підписати декларації станом на 10 серпня.

• Реалізує державну політику у галузі охорони здоров'я населення міста
  • Вивчає стан здоров'я населення, розробляє і здійснює заходи по запобіганню хворобам, зниженню захворюваності, інвалідності та смертності населення
  • Забезпечує доступність первинної та вторинної медичної допомоги у відповідності до чинного законодавства
  • Реформування галузі охорони здоров’я міста

Виконуючий обов’язки начальника відділу охорони здоров’я

Чумаченко Олена Юріївна

650-553

Заступник начальника відділу охорони здоров’я

Прядко Юрій Олександрович

650-288

Головний спеціаліст

Кіпенко Наталія Борисівна

650-274

Головний спеціаліст

Руденко Ірина Миколаївна

650-274

Головний спеціаліст

Ващенко Тетяна Василівна

650-274

Головний бухгалтер централізованої бухгалтерії відділу охорони здоров’я

Хекало Світлана Анатоліївна

650-275

Начальник інформаційно-аналітичного центру медичної статистики відділу охорони здоров’я

Томашівський Олег Омелянович

650-288

Провідний юрисконсульт інформаційно-аналітичного центру медичної статистики відділу охорони здоров’я

Мамай Алла Сергіївна

650-274

ГРАФІК

прийому з особистих питань громадян керівництвом відділу на 2018 рік

начальник відділу

четвер

13:00 – 16:00

перша, четверта субота

10:00 – 12:00

заступник начальника відділу

Чумаченко Олена Юріївна

вівторок

14.00 – 17.00

третя субота

10.00 – 12.00

Комунальні заклади охорони здоров'я

Назва закладу

Керівник закладу

Адреса; (e-mail )

Телефон

КУ "Сумська міська клінічна лікарня №1"

Домінас Валентина Михайлівна

м.Суми, вул. 20 років Перемоги,13; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

70-13-01

КУ "Сумська міська клінічна лікарня №4"

Сухомлин Андрій Олександрович 

м.Суми, вул. Труда,3 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

68-60-50

КУ "Сумська міська клінічна лікарня №5"

Петренко В'ячеслав Юрійович

м.Суми, вул. М. Вовчок,2 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

66-28-01

КНП "Центр первинної медико-санітарної   допомоги №1"

Котков Володимир Вікторович

м. Суми, вул. Іллінська,48 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

65-77-07

КУ "Сумська міська клінічна стоматологічна поліклініка"

Сметанін Михайло Олександрович

м.Суми, вул. Паркова, 2/1 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

66-36-36

КУ "Сумська міська дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди"

Ємець Олександр Михайлович

м.Суми, вул. Троїцька,28 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

66-02-21

КУ «Сумський міський клінічний пологовий будинок Пресвятої Діви Марії»

Рибянський Валентин Олександрович

м.Суми, вул. Троїцька, 20 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

66-59-51

КУ «Сумська міська клінічна поліклініка №6»

Сніжко Микола Миколайович

м.Суми, вул. Привокзальна, 3А Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

71-91-48

Мета діяльності та завдання відділу охорони здоров'я Сумської міської ради

Інформація про бюджет за бюджетними программами з деталізацією за кодами економічної класифікації видатків бюджету

Інформація про бюджет за бюджетними программами з деталізацією за кодами економічної класифікації видатків бюджету (ІІ)

Інформація про виконання результативних показників, що характеризують виконання бюджетної програми за КПКВК 1410180

Інформація про виконання результативних показників, що характеризують виконання бюджетної програми за КПКВК 1412010

Інформація про виконання результативних показників, що характеризують виконання бюджетної програми за КПКВК 1412050

Інформація про виконання результативних показників, що характеризують виконання бюджетної програми за КПКВК 1412120

Інформація про виконання результативних показників, що характеризують виконання бюджетної програми за КПКВК 1412140

Інформація про виконання результативних показників, що характеризують виконання бюджетної програми за КПКВК 1412180

Інформація про виконання результативних показників, що характеризують виконання бюджетної програми за КПКВК 1412200

Інформація про виконання результативних показників, що характеризують виконання бюджетної програми за КПКВК 1412214

Інформація про виконання результативних показників, що характеризують виконання бюджетної програми за КПКВК 1412220

Інформація про виконання результативних показників, що характеризують виконання бюджетної програми за КПКВК 1417410

Адреса: вул. Леваневського, 26

Телефон: 650-553

E-mail: voz@smr.gov.ua

Веб-ресусри: офіційний сайт: http://gorzdrav.sumy.ua 

В.о. начальника: Чумаченко Олена Юріївна

Графік роботи: Понеділок – четвер з 8:00 до 17:15, п`ятниця з 8:00 до 16:00, обідня перерва з 12:00 до 13:00, субота та неділя – вихідні дні

PROZORRO ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ

Електронний запис до лікраря "Поліклінка без черг"

“eHealth” – Національна електронна система охорони здоров’я