001.jpg
Галицький Максим Олегович заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова комісії;
Голопьоров
Руслан Володимирович
начальник управління «Інспекція з благоустрою міста Суми» Сумської міської ради, заступник голови комісії;
Брязкун Григорій Вікторович головний спеціаліст відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Сумської міської ради, заступник голови комісії;
Качанова
Олена Миколаївна
завідувач сектору з питань забезпечення роботи адміністративної комісії Сумської міської ради, відповідальний секретар адміністративної комісії.
Члени комісії:
Васюра Наталія Олексіївна головний спеціаліст сектору з питань забезпечення роботи адміністративної комісії Сумської міської ради;
Даценко Галина Володимирівна заступник начальника відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Сумської міської ради;
Гетьманська
Ірина Вікторівна
старший інспектор відділу превенції Сумського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області, майор поліції (за згодою);
Горєва Євгенія Юріївна начальник відділу правового забезпечення, договірної, дозвільної документації та супроводу адміністративної практики управління «Інспекція з благоустрою міста Суми» Сумської міської ради;
Занченко Анатолій Геннадійович начальник управління з питань праці Сумської міської ради;
Коренев
Іван Вікторович
начальник управління благоустрою департаменту інфраструктури міста Суми Сумської міської ради;
Кривцов
Андрій Володимирович
начальник управління архітектури та містобудування Сумської міської ради - головний архітектор;
Манжара
Оксана Леонідівна
головний спеціаліст сектору з питань забезпечення роботи адміністративної комісії Сумської міської ради;
Черкашин
Антоній Михайлович
старший інспектор відділу безпеки дорожнього руху УПП в Сумській області, капітан поліції.
Спостережна комісія при виконавчому комітеті Сумської міської ради
ГАЛИЦЬКИЙ Максим Олегович заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова комісії;
КНУРЕНКО Андрій Миколайович голова ГО «Координаційна рада молодих юристів», заступник голови спостережної комісії, (за згодою);
КАЦОВ Анатолій Соломонович головний спеціаліст відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи, секретар комісії.
Члени комісії:
БЕРШОВ Ігор Олегович представник ГО «Всеукраїнський центр медіації» (за згодою);
БІЛІНСЬКИЙ Андрій Андрійович представник міської громадської організації «Сумський комітет захисту прав людини» (за згодою);
ВЕРЬОВКІН Сергій Васильович
головний спеціаліст правового управління;
ГМИРЯ Андрій Михайлович директорЦентру реінтеграції бездомних осіб Депаратменту соціального захисту населення
ДУШКО Олександр Олександрович представник БО «Вільна зона» (за згодою);
КІБЕЦЬ Володимир Михайлович голова Сумського міського громадського формування з охорони громадського порядку «Шериф» (за згодою);
КОЗНІЄНКО Олександр Вікторович
член Сумської обласної громадської організації «Клуб Шанс» (за згодою);
НІКІТІН Олександр Олександрович головний спеціаліст Служби у справах дітей.