- Деталі
- Перегляди: 10
Загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.
Наша мета – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.
Докладніше - за посиланням
- Деталі
- Перегляди: 24
Питання створення безпечних умов праці, недопущення нещасних випадків, профілактика професійних захворювань були і є важливими та актуальними на будь-якому підприємстві.
Однією з можливих причин нещасних випадків на виробництві є порушення Порядку проходження медоглядів (як попередніх, так і періодичних, а також щозмінних передрейсових та післярейсових медичних оглядів водіїв) або не проходження їх взагалі. Метою медичного огляду працівника є визначення стану його здоров’я, зокрема можливості виконання ним певних трудових обов’язків , своєчасного виявлення хронічних професійних захворювань, встановлення медичних протипоказань щодо здійснення окремих видів робіт.
- Деталі
- Перегляди: 62
У рамках інформаційної реінтеграції, Криму Міністерство інформаційної політики України представляє комунікаційну кампанію до 26 лютого – Дня опору Криму російській окупації.
Бордова кампанія презентована під гаслом «Бранці Кремля» і представлена шістьма бордами та шістьма сітілайтами. Комунікаційна кампанія передбачає розміщення тематичних сюжетів на носіях зовнішньої реклами всією територію країни.
Також було виготовлено тематичні ролики, які розповсюджуються загальнонаціональними та регіональними каналами, як соціальна реклама.
- Деталі
- Перегляди: 296
Сумське міське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області доводе до відома громади щодо обов’язкової реєстрації тварин всіх видів без виключення для своєчасного планування та проведення лікувально-діагностичних і профілактичних заходів проти основних заразних хвороб тварин та птиці. Закон України « Про ідентифікацію тварин » поширюється на юридичних і фізичних осіб, що займаються розведенням та утриманням тварин, проводять їх продаж, забій, утилізацію , надають послуги зі штучного осіменіння та організовують виставки тварин.
- Деталі
- Перегляди: 51
Глобалізація в світовому масштабі, зростаюча взаємозалежність та взаємопов’язаність держав, нерівномірність соціально-економічного розвитку окремих регіонів світу спричинили поширення такого ганебного і антигуманного явища як торгівля людьми.
Торгівля людьми означає здійснення з метою експлуатації вербування, перевезення, передачі, приховування або одержання людей шляхом погрози силою, її застосування або інших форм примусу, викрадення, шахрайства, обману, зловживання владою, вразливістю положення або шляхом підкупу у вигляді платежів або вигод, для отримання згоди особи, що контролює іншу особу.
- Деталі
- Перегляди: 65
У зв’язку з небезпечністю хвороби та низьким рівнем охоплення щепленнями в Україні, МОЗ рекомендує вакцинацію для дітей і ревакцинацію для дорослих. Для лікування дифтерії в Україні наявна протидифтерійна сироватка.
Єдиний спосіб захиститися від дифтерії і попередити розвиток небезпечних ускладнень – вакцинація для дітей і ревакцинація для дорослих (кожні 10 років).
- Деталі
- Перегляди: 187
Чим лякають пацієнтів: “Чи стане після реформи медицина платною і дуже дорогою?”
Верховна Рада дала старт медреформі. Ухваливши законопроект 6327, Парламент уможливив початок змін уже на початку 2018 року. Проте ми і досі зустрічаємо багато неправдивої інформації про те, що чекає лікарів та пацієнтів із впровадженням медичної реформи.
- Деталі
- Перегляди: 197
- Треба зберігати спокій, уникати паніки, при необхідності надавати допомогу інвалідам, дітям, людям похилого віку та сусідам;
- закрити вікна та відійти від них подалі;
- загасити вогонь у грубах, вимкнути електро- та газопостачання;
- зібрати документи, одяг, найбільш необхідні та цінні речі, продукти харчування на декілька днів, питну воду, медикаменти, ліхтарик, приймач на батарейках;
- перейти у безпечне місце, сховатися у внутрішніх приміщеннях – коридорі, ванній кімнаті, коморі або підвалі;
- ввімкнути приймач, щоб отримувати інформацію;
- не намагатись перейти в іншу будівлю – це небезпечно;
- не можна користуватися ліфтами – електромережу можуть раптово вимкнути.
Якщо лихо застало на вулиці, слід уникати різноманітних споруд підвищеного ризику, мостів, трубопроводів, ліній електромереж, водойм, потенційно небезпечних промислових об’єктів та дерев, а також обминати хиткі будівлі та будинки з хитким дахом.
Знаходячись в автомобілі, треба зупинитися, вийти і швидко сховатися у міцній будівлі або на дні будь-якого заглиблення.
На відкритій місцевості потрібно притиснутися до землі на дні будь-якого заглиблення (яру, канави, кювету), захищаючи голову одягом чи гілками дерев.
- Деталі
- Перегляди: 2420
Щорічно внаслідок пожеж гине та страждає значна кількість людей. На дим і попіл перетворюються цінності на мільярди гривень.