005.jpg

plan Koshija1. Замовник містобудівної документації – управління архітектури та містобудування Сумської міської ради.

2. Розробник містобудівної документації – ТОВ «Сумський інститут архітектурного проектування», головний архітектор проекту - Іванцова Н.Б. (кваліфікаційний сертифікат АА № 03512, виданий 30.12.2016р.).

plan1. Замовник містобудівної документації – управління архітектури та містобудування Сумської міської ради.

2. Розробник містобудівної документації – ТОВ «Сумський інститут архітектурного проектування», головний архітектор проекту - Іванцова Н.Б. (кваліфікаційний сертифікат АА № 03512, виданий 30.12.2016р.).

3. Метою розроблення детального плану території є уточнення у більш крупному масштабі положень генерального плану міста на ділянці перспективної комплексної забудови. При розробленні детального плану території вирішуються наступні завдання:
а) визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації території мікрорайону, призначеного для комплексної забудови;
б) визначення містобудівних умов і обмежень для будівництва об'єктів містобудування;
в) визначення напрямів, черговості та обсягів подальшої діяльності щодо проведення інженерної підготовки та інженерного забезпечення території мікрорайону;
г) планування заходів зі створення транспортної інфраструктури, організації пішохідного і транспортного руху, розміщення місць паркування транспортних засобів, забезпечення екологічної безпеки, комплексного благоустрою та озеленення.

1) Метою розроблення даної містобудівної документації є уточнення у більш крупному масштабі положень схеми планування території об’єкту; уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови; визначення містобудівних умов і обмежень; визначення напрямів, черговості та обсягів подальшої діяльності щодо: попереднього проведення інженерної підготовки та інженерного забезпечення території; створення транспортної інфраструктури; організації пішохідного і транспортного руху; розміщення місць паркування транспортних засобів, забезпечення екологісної безпеки, комплексного благоустрою та озеленення.

Арт-об’єкт несе в собі два символи міста: Альтанка і троянди. Наша ідея - зробити ці символи сучасним арт-об'єктом у новому розумінні. Альтанка як символ міста була побудована на початку 20 століття, наша Альтанка через 100 років в 21ст. Другий символ - троянди, як символ любові і благополуччя сумчан. Ці два символи поєдналися в Альтанці з троянд.

За бажанням, сумчани і гості міста можуть додавати нові троянди з іменами і побажаннями та кріпити їх на існуючих конструкціях. До того ж це місце може бути використано для творчих виставок, арт-фестивалів.

Другий арт-об'єкт - це лавка з парасольками. При вході в сквер пропонується встановити декоративний букет троянд, повторюючи традицію сумчан «зустрічі під годинником», як нове місце «біля букету з троянд».

Завдання ескізної пропозиції - повністю залишити структуру і планування запроектованого скверу доповнивши його трьома об'єктами: Альтанка троянд, Лавка з парасольками і Декоративний букет.

Основний матеріал: метал, мідь.

 

Контактна скульптурна композиція «Натхнення»

Тема роботи «Натхнення» покликана виразити піднесений стан людської душі через художньо-образне зображення пташиних крил, що застигли у складному статично-динамічному русі.

Скульптурна композиція представляє собою два крила розгорнутих у формі арки. Арка утворена крилами дає змогу глядачу контактувати з об’єктом, наприклад проходячи через неї або через безпосереднє розміщення в арці для виконання пам’ятної фотографії тощо.

Пам’ятник передбачено побудувати в довговічних матеріалах: п’єдестал – з натурального каменю ( граніт);

Скульптурне зображення – об’ємно-просторова композиція з круговим оглядом в матеріалі: бетон з каркасом з нержавіючої сталі.

Загальна висота скульптурної композиції - 4,4 м, в т.ч. висота сходів та п’єдесталу –0,3м, висота скульптурного зображення – 3.5м;

Орієнтовна вартість буде визначена після створення та ретельного виміру перехідної моделі скульптурної композиції.