002.jpg

Відкриття бізнесу в Україні

Щоб розпочати підприємницьку діяльність в Україні необхідно здійснити процедуру державної реєстрації та стати суб’єктом підприємницької діяльності. Після державної реєстрації суб’єкта господарювання, необхідно стати на облік у місцевих відділеннях Державної податкової служби,  Державної служби статистики та Державних соціальних фондів. Суб’єкти підприємницької діяльності можуть реєструватись у формі фізичної або юридичної особи. Суб’єкт підприємницької діяльності вважається створеним з моменту його державної реєстрації.

Особливості режиму іноземного інвестування на території України регламентуються Законом України «Про режим іноземного інвестування».

З метою сприяння залученню вітчизняних та іноземних інвестицій в економіку міста Суми, поліпшенню умов для діяльності суб’єктів інвестиційної діяльності та спрощення процесу їх взаємодії з органами місцевого самоврядування згідно з рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 15.11.2011 року № 694 «Про організацію роботи з залучення інвестицій в економіку міста Суми» у місті запроваджено порядок подання, розгляду та відстеження інвестиційних проектів у місті Суми за принципом «Єдиного інвестиційного вікна». 

Кредитний рейтинг та рейтинг інвестиційної привабливості міста Суми за 2017 рік

Промоційний відеоролик м. Суми «Інвестуйте в Суми» створено на замовлення Сумської міської ради з метою презентації економічного та інвестиційного потенціалу міста.

Відеоматеріал демонструє конкурентні переваги міста, провідні підприємства та їх продукцію, інвестиційні пропозиції для зацікавлення нових інвесторів вкладати кошти в економіку м. Суми.

Виготовлення BlackFox Production http://black4x.com

«Інвестуйте в Суми» (укр.)

«Invest in Sumy» (eng.)

Сумська міська рада пропонує до уваги потенційних інвесторів оновлений у 2017 році Інвестиційний паспорт міста Суми.

Тут можна знайти інформацію про географічне розташування міста, його економічний розвиток та базові показники, портфель детальних інвестиційних пропозицій, контктні дані та інше (українською та англійською мовами).