001.jpg

На цьому тижні директор департаменту Тетяна МАСІК провела зустріч з представниками Сумської обласної організації українського товариства сліпих, Сумської обласної організація українського товариства глухих та громадської організації людей з інвалідністю «Доля».

З 20 листопада 2018 року у зв’язку з проведенням ремонтних робіт, прийом громадян в приміщенні філії, яка розташована за адресою: м. Суми, вул. Інтернаціоналістів, буд. 21 проводитись не буде.

Звертатись з питань призначення усіх видів державної соціальної допомоги та житлової субсидії мешканцям потрібно до громадської приймальні департаменту за адресою: м. Суми, вул. Харківська,   буд. 35, каб. 135.

Додатково повідомляємо, що прийом громадян здійснюється за попереднім записом (тел. 63-54-97, 60-45-06, 0504078199) без перерви на обід з понеділка по четвер - з 8-00 до 18-00, у п’ятницю - з 8-00 до 17-00, у суботу - з 8-00 до 13-00.

За крок до трагедії: типові порушення під час виконання земляних робіт та спорудження об’єктів

Без захисних огорож, касок, сигнальних жилетів, інших засобів індивідуального та колективного захисту, виконувати роботи на висоті небезпечно для життя та здоров’я працівників і довколишніх. Проте так думають не всі.

Випадки нехтування вимогами безпеки трапляються часто, тому ми продовжуємо застерігати від таких дій як виконавців, так і керівників робіт, роботодавців. Останні несуть персональну відповідальність за забезпечення на робочих місцях додержання встановлених правил і норм безпеки (ст. 13 Закону України "Про охорону праці").

Сумське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області наполегливо звертається до вас з проханням обов’язково вказувати при поданні заяви-розрахунку контактні номери телефонів для якісного зворотного зв’язку з бухгалтерами з причини виникнення великої кількості питань, які потребують уточнення при прийомі заяви-розрахунку, а також прохання максимально точно вказувати банківські реквізити на заяві-розрахунку для перерахування матеріального забезпечення, так як при перерахуванні коштів на невірні банківські реквізити орган державної казначейської служби України блокує надходження коштів на рахунок підприємства, що може призвести до несвоєчасного отримання коштів застрахованою особою.

Сумське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області повідомляє, що з 1 жовтня 2018 року заява-розрахунок, повідомлення про виплату коштів застрахованим особам і звіти можуть бути передані роботодавцем і прийняті Фондом в електронному вигляді із застосуванням електронного цифрового підпису. Для укладення Договору про подання електронних документів страхувальники повинні звернутись до Сумського міського відділення за адресою: вул. Даргомижського,6, м.Суми.

Заява-розрахунок для надання допомоги за листками непрацездатності, по вагітності та пологах, на поховання, а також деяких виплат потерпілим на виробництві за рахунок коштів Фонду соціального страхування України з 01 жовтня 2018 року може бути подана страхувальником (роботодавцем) у електронному вигляді. Відповідне положення затверджено постановою правління Фонду від 19.07.2018 № 12.

Продовжується робота виїзного «мобільного соціального офісу» за участю представників департаменту соціального захисту населення Сумської міської ради, Сумського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Сумській області, Сумського міського центру зайнятості, комунальної установи «Сумський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Берегиня», Сумського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Сумського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Сумській області.

В зв’язку з наближенням початку опалювального сезону нагадуємо, що постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329 внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 № 409, якими переглянуто соціальні нормативи споживання газу та електроенергії для потреб опалення:

- у разі використання природного газу для індивідуального опалення – 4,5 м3 природного газу на 1 м2 опалювальної площі на місяць;

- у разі використання електричної енергії для індивідуального опалення – 30 кВт·г на 1 м2 опалювальної площі на місяць.

У новій редакції затверджено Порядок призначення, перерахування та проведення страхових виплат, які Фонд соціального страхування України здійснює потерпілим на виробництві та членам їх сімей. Зміни були прийняті правлінням Фонду 19 липня 2018 року, постанова набуває чинності з 1 жовтня 2018 року.