007.jpg

За оперативними підсумками 10 місяців 2019 року Сумське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області забезпечило надання близько 2 тисяч медичних та соціальних послуг для потерпілих на виробництві, їх супроводжуючих осіб, а також застрахованих осіб і членів їх сімей.

За 10 місяців 2019 року Сумське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області відшкодувало 733,53 тис. гривень на виплату одноразових допомог в разі стійкої втрати працездатності або смерті потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань.

Упродовж 10 місяців цього року Сумське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області профінансувало надання допомоги по тимчасовій втраті працездатності по догляду за хворим членом сім’ї, у тому числі, за хворими дітьми до 14 років, на суму 7,34 млн гривень.

Яких порушень припускаються працівники підприємств при виконанні робіт

Не раз доводилося бачити, як працівники підприємств під час роботи не використовують засоби індивідуального захисту, нехтують особистою безпекою і безпекою довколишніх. Фоторепортаж — цьому підтвердження. Обговоріть із працівниками зафіксовані на фото порушення норм охорони праці.

Атестація робочих місць за умовами праці (далі — атестація) відіграє основну роль у встановленні об’єктивних показників умов праці на робочому місці працівника. За результатами атестації встановлюють пільги і компенсації за роботу із шкідливими та важкими умовами праці, а також вживають заходів, щоб поліпшити умови праці.

З 18 по 20 вересня 2019 року пройшов фінал сьомої Всеукраїнської спартакіади «Сила духу», яка відбулася в м. Ужгороді.

1. Що належить до робіт на висоті

Роботи на висоті — це роботи, при виконанні яких працівник перебуває на відстані менше 2 м від межі неогороджених зовнішніх або не перекритих внутрішніх перепадів по вертикалі 1,3 м і більше від робочої поверхні (ґрунту, перекриття, робочого настилу), а також роботи на похилій робочій поверхні незалежно від відстані від межі перепадів по вертикалі та наявності огородження.

Упродовж січня-серпня 2019 року Фонд соціального страхування України щомісяця фінансував надання страхових виплат для 2686 потерпілим на виробництві та членів їх родин. За оперативними даними загальна сума коштів, направлена на ці цілі, склала 69 млн. гривень, що на 7 % або 4,5 млн. гривень більше, ніж за той же період минулого року.

Для безпечного виконання вантажно-розвантажувальних робіт слід дотримуватися відповідних вимог правил, які затверджені українським законодавством в сфері безпеки та охорони праці.

Надання матеріального забезпечення застрахованим особам, тобто працюючим, та членам їх сімей є одним з пріоритетних напрямів роботи Фонду соціального страхування України. А це – допомоги по тимчасовій непрацездатності (включаючи догляд за хворою дитиною), по вагітності та пологах та на поховання.