002.jpg

1. Організатор громадського обговорення: управління архітектури та містобудування Сумської міської ради.

2. Об’єкт права власності, якому пропонується змінити назву (перейменувати): вулиця Горького.

1. Організатор громадського обговорення: управління архітектури та містобудування Сумської міської ради.

2. Об’єкти права власності, яким пропонується присвоїти назви (найменування): новоутворені вулиці в садибній житловій забудові в районі проспекту Козацький в м. Суми, які сформовані із земельних ділянок, що надані родичам та членам сімей загиблих у ході антитерористичної операції на сході України.

1. Організатор громадського обговорення: управління архітектури та містобудування Сумської міської ради.

2. Об’єкт права власності, якому пропонується змінити назву (перейменувати): вулиця Академічна, яка включена в межі міста Суми відповідно до рішення Сумської міської ради від 27.07.2017 № 2479-МР.

1. Організатор громадського обговорення – управління архітектури та містобудування Сумської міської ради.

2. Об’єкти права власності, яким пропонується присвоїти назви (найменування) – новоутворені вулиці на території садибної житлової забудови в районі проспекта Козацький в м.Суми, які сформовані із земельних ділянок, що надані родичам та членам сімей загиблих у ході антитерористичної операції на сході України.

Відповідно до статті 28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 № 244 управління архітектури та містобудування Сумської міської ради інформує мешканців міста про завершення розроблення проекту «Комплексна схема розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Суми» та початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у вказаній проектній документації.

Організатор громадського обговорення – управління освіти і науки Сумської міської ради.

Громадське обговорення проводилось з приводу розгляду питання про присвоєння Комунальній установі Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22, м. Суми, Сумської області імені Ігоря Гольченка.

Пропозицію щодо розгляду питання про присвоєння Комунальній установі Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ №22, м. Суми, Сумської області імені Ігоря Гольченка вніс педагогічний колектив Комунальної установи Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22, м. Суми, Сумської області.