004.jpg

Дякуємо захисникам України за можливість жити і працювати під мирним небом, – Олександр Лисенко

В Сумах відзначили День захисника України. Зранку керівництво міської та обласної влади спільно з військовими, волонтерами та громадськістю вшанували пам’ять Героїв покладанням квітів. Потому в обласному академічному театрі ім. М. С. Щепкіна відбулись урочистості та святковий концерт.

Дата публікації: 2019-10-11
Детальніше...

Продовжуємо створювати комфортні умови нашим військовим, – Олександр Лисенко. ДОДАНО ВІДЕО

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО напередодні Дня захисника України побував у 27-й Сумській реактивній артилерійській бригаді, де коштом міського бюджету роблять зручне вартове приміщення.

Дата публікації: 2019-10-10
Детальніше...

Олександр Лисенко: Коштом міського бюджету вже забезпечили житлом 59 АТОвців

Другий рік поспіль за ініціативи міського голови Олександра ЛИСЕНКА сумчанам, учасникам АТО/ООС, виплачують з міського бюджету одноразову цільову матеріальну допомогу для придбання житла.

Дата публікації: 2019-10-09
Детальніше...

Олександр Лисенко: Той, хто переміг себе, – непереможний

У Сумах до Дня захисника України проводять змагання з кросфіту «Сильні духом» серед учасників АТО/ООС, котрі отримали важкі поранення, та осіб з інвалідністю.

Дата публікації: 2019-10-11
Детальніше...

На Покрову в середмісті тимчасово обмежать рух транспорту

З метою забезпечення публічної безпеки, порядку та безпеки дорожнього руху в центральній частині під час проведення Хресної ходи та урочистого богослужіння, у понелок, 14 жовтня середмісті тимчасово обмежать рух транспорту.

Дата публікації: 2019-10-11
Детальніше...

Погода в Сумах: прогноз на вихідні

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення з посиланням на обласний центр з гідрометеорології повідомляє, що в наступні два дні в Сумах буде сухо та тепло.

Дата публікації: 2019-10-11
Детальніше...

У Сумах працюють над попередженням раннього соціального сирітства

Фахівці міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запобігли в поточному році трьом намірам відмовитись від новонародженої дитини.

Дата публікації: 2019-10-11
Детальніше...

Комунальники – сумчанам (оперативний звіт за 10.10.2019)

Пропонуємо до уваги мешканців багатоквартирних будинків звіт про роботу підприємств з обслуговування житла.

Дата публікації: 2019-10-11
Детальніше...

Планові відключення світла: що чекає на сумчан

Філія «Сумський міський район електричних мереж» ПАТ «Сумиобленерго» повідомляє про планові відключення електричної енергії 21–25 жовтня.

Дата публікації: 2019-10-11
Детальніше...

Чергова сесія міської ради відбудеться в передостанній день жовтня

Згідно з Розпорядженням міського голови Олександра ЛИСЕНКА чергова сесія міської ради відбудеться 30 жовтня.

Дата публікації: 2019-10-11
Детальніше...

У Сумах формують новий склад Ради учасників АТО при міському голові

У Сумах, у зв’язку з закінченням строку повноважень Ради учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції при міському голові, формують новий її склад.

Дата публікації: 2019-10-11
Детальніше...

У Сумах відбулись змагання з легкоатлетичного кросу

2­-3 жовтня в урочищі Баси відбулись змагання з легкоатлетичного кросу серед команд професійно-технічних навчальних закладів та закладів вищої освіти I-II рівня акредитації.

Дата публікації: 2019-10-11
Детальніше...

Відеозапис постійної комісії з питань архітектури та ін. 10 жовтня 2019 року

10 жовтня о 14.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалась постійна комісія Сумської міської ради з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин, природокористування та екології.

Дата публікації: 2019-10-10
Детальніше...

У Сумах у п’ятницю діятиме обмеження на рух транспорту

У Сумах у п’ятницю, 11 жовтня, обмежать рух транспорту окремими вулицями та площами у зв’язку з проведенням заходів із відзначення Дня захисника України.

Дата публікації: 2019-10-10
Детальніше...

Сумчан закликають приєднатись до глобального флешмобу на підтримки людей у скрутному становищі

Відділ охорони здоров’я у День психічного здоров’я закликає сумчан приєднуватись до глобального флешмобу #WorldSuicidePreventionDay для підтримки людей у скрутному становищі.

Дата публікації: 2019-10-10
Детальніше...

Публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

Закон України "Про доступ до публічної інформації" та Указ Президента України "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації" покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.

Надання публічної інформації виконавчими органами Сумської міської ради здійснюється відповідно до рішення виконавчого комітету від 15.05.2018 № 282 "Про затвердження Положення про організацію доступу до публічної інформації, розпорядниками якої є виконавчі органи Сумської міської ради", рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 16.05.17 № 250 "Про Регламент роботи виконавчих органів Сумської міської ради" (зі змінами від 20.02.2018 № 100) (зі змінами від 18.04.2018 № 210) та розпорядження міського голови від 07.06.2016 №177-Р "Про організацію роботи з наборами даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, у Сумській міській раді"

Надання публічної інформації здійснюється у відповідь на запит на отримання публічної інформації.

Запит може бути індивідуальним або колективним. Запит на отримання інформації складається у довільній формі. При цьому необхідно вказати:

  1. ім'я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий є;
  2. загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;
  3. підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

Запити щодо надання публічної інформації від фізичних, юридичних осіб та громадських організацій без статусу юридичних осіб приймаються у Сумській міській раді у робочі дні (з понеділка до четверга – з 8.00 до 17.15, у п’ятницю – з 8.00 до 16.00, перерва - з 12.00 до 13.00) у каб. № 135, поверх 7, тел.: 70-06-11.

 

письмово: Сумська міська рада, пл. Незалежності, 2, м. Суми, 40000.

факсом: 70-06-11 (сектор забезпечення доступу до публічної інформації)

на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (з вказанням теми: "Запит на доступ до публічної інформації").

 

 

У виконавчому комітеті Сумської міської ради визначене спеціальне місце для роботи запитувачів з документами чи їх копіями, розпорядниками інформації, що міститься в них, є виконавчі органи Сумської міської ради без статусу юридичної особи (м. Суми, майдан Незалежності, 2, 7 поверх, каб. 135). У структурних підрозділах Сумської міської ради (зі статусом юридичної особи,) розташованих у окремих приміщеннях, також облаштовані місця для роботи запитувачів.

Згідно з Законом "Про доступ до публічної інформації", відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, термін розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.

Відповідно до статті 23 Закону "Про доступ до публічної інформації", рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника (міського голови) або суду.

Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.

Запитувач має право оскаржити:

1) відмову в задоволенні запиту на інформацію;

2) відстрочку задоволення запиту на інформацію;

3) ненадання відповіді на запит на інформацію;

4) надання недостовірної або неповної інформації;

5) несвоєчасне надання інформації;

6) невиконання розпорядниками обов'язку оприлюднювати інформацію відповідно до статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації»;

7) інші рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації, що порушили законні права та інтереси запитувача.

Культурно-мистецькі та просвітницькі заходи (14–20 жовтня)

Культурно-мистецькі та просвітницькі заходи на 14–20 жовтня

№ з/п

 

Назва (тематика) заходу

 

Місце проведення

Дата та час проведення

1.                 

Міжнародний фестиваль «Бах-фест»:

 

благодійний концерт за участю Юлії ТИМАКОВОЇ – сопрано та Вероніки СТРУС – орган (Одеса);

 

благодійний концерт за участю Томаша Слюсарчика – труби та Даніеля Прайзнера – орган (Краків, Польща)

Сумська обласна філармонія

До 13 листопада

 

15 жовтня

18:00

 

19 жовтня

18:00

2.                 

Художня виставка випускників дитячої художньої школи ім. М. Г. Лисенка Діани ДАНИЛЮК та Євгенії КУЗЬМІНОЇ «Сонце і місяць»

Центральна міська бібліотека

ім. Т. Г. Шевченка

До 20 жовтня

3.                 

Історична мозаїка «Хай живе козацька воля! Хай живе козацький дух!»

Центральна міська бібліотека

ім. Т. Г. Шевченка

15 жовтня

4.                 

День Захисника України:

альбом мужності «Життя обірване на злеті»;

історична експедиція «Оживає дух козацький і слава козацька»  

Бібліотека-філія № 1

15 жовтня

5.                 

Свято врожаю «Осінь щедра і багата»

Бібліотека-філія № 8

15 жовтня

6.                 

День українського козацтва. Історичний урок «Україна в кожному із нас»

Сумське вище професійне училище будівництва та автотранспорту

16 жовтня

8:00

7.                 

До Всесвітнього дня здорового харчування:

виставка-рекомендація «Корисна і здорова їжа»;

гра-вікторина «Смачно – корисно»;

смачна естафета «Чому вітаміни друзі дитини?»

Бібліотека-філія № 8

16 жовтня

8.                 

Європейський день боротьби з торгівлею людьми. Слайд-лекція застереження «Не стань товаром на шляху до мрії»

Бібліотека-філія № 1

18 жовтня

9.                 

Європейський день боротьби з торгівлею людьми.   Виставка-інсталяція «Ні – торгівлі людьми»

Бібліотека-філія № 3

18 жовтня

10.             

Фольклорне свято «Запросіть гарбуз до столу»

Бібліотека-філія № 6

19 жовтня

11.             

Засідання читацького клубу «Країна друзів» – «Осінній бал»

Бібліотека-філія № 17

20 жовтня

13:00          

 

 

Заходи на відзначення Дня захисника України

Заходи на відзначення Дня захисника України

Назва заходу

Час

Місце проведення

8–10 жовтня

Концерти військового оркестру 27-ої реактивної артилерійської бригади у мікрорайонах міста

8 жовтня

17:00

Пр-т Курський

(ТЦ «Мост»)

9 жовтня

17:00

Пр-т М. Лушпи

(ТРЦ «Атріум»)

10 жовтня

17:00

Вул. Г. Кондратьєва

(магазин «Кошик»)

11 жовтня

Покладання квітів:

до пам’ятного знаку загиблим воїнам-артилеристам та Монументу уродженцям Сумщини, які загинули в Афганській війні

10:00

Вул. Г. Кондратьєва

до братської могили «Мати-Батьківщина», могили загиблих польських воїнів, пам’ятного знаку воїнам, загиблим у зоні АТО, та могил загиблих

10:30

Центральне кладовище

по вул. 20 років     Перемоги

до пам’ятного знаку на честь Героїв Небесної Сотні

10:50

Сквер Героїв Небесної Сотні

до Меморіального комплексу «Вічна Слава»

11:00

Вул. Г. Кондратьєва

Виставка військової техніки; демонстрація стрілецької зброї та засобів захисту; виступ духового оркестру; польова кухня

11:00

Театральна площа

Урочисті заходи до Дня захисника України

13:00

Театр ім. Щепкіна

Відкритий міський фестиваль національно-патріотичного виховання молоді «Сильні духом»

16:00

Спортивний комплекс «Олімп»

14 жовтня

Святкова концертна програма до Дня захисника України

12:00

Обласна філармонія

Концерт військового оркестру

13:00

Альтанка

Виплата компенсації ЧАЕС

11 жовтня 2019 року було погашено заборгованість за серпень 2019 року по виплаті щомісячної компенсації за пільгове забезпечення продуктами харчування громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи І категорії. Також було частково перераховано компенсацію за серпень «чорнобильцям» ІI категорії, які отримують кошти в АТ «Державний ощадний банк України».
«Чорнобильцям» ІI категорії, які отримують компенсацію через установи інших банків, виплату буде проведено після надходження коштів з Державного бюджету.
За вересень 2019 року виплату щомісячної компенсації буде проведено після надходження коштів з Державного бюджету.

Про постанову Другого апеляційного адміністративного суду від 01.10.2019 по справі №480/631/19

Постановою Другого апеляційного адміністративного суду від 01.10.2019 залишено без змін рішення Сумського окружного адміністративного суду від 19.06.2019 по справі №480/631/19, яким за позовом приватного акціонерного товариства «Універмаг «Луцьк» визнано незаконним та нечинним рішення Сумської міської ради від 20.06.2018 року №3577-МР «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки в м. Суми» в частині, а саме – визнано незаконним та нечинним пункт 1230.1.1. (найменування класифікації будівель та споруд – «Торгові центри, універмаги, магазини, власники яких мають місце основної податкової реєстрації (юридична адреса) за межами міста Суми») Додатку 1 до рішення Сумської міської ради №3577-МР від 20.06.2018 року, яким визначено ставку податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки за 1кв.м. в розмірі 1,5 % розміру мінімальної заробітної плати для юридичних осіб.

Перерахування державної соціальної допомоги сім’ям з дітьми

9 жовтня 2019 року була перерахована державна соціальна допомога сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги на догляд за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу за жовтень 2019 року.

Кошти можна отримати в установах банків вже 10 жовтня 2019 року.

V Міжнародна конференція «Системи тепло-, енергопостачання. Енергосервіс. СТЕПЕС. (SHESES`19)»

З 13 по 15 листопада 2019 року відбудеться V Міжнародна конференція «Системи тепло-, енергопостачання. Енергосервіс. СТЕПЕС. (SHESES'19)».

Перевірте правильність персональних даних, внесених до Державного реєстру виборців!

З метою забезпечення реалізації конституційних прав громадян, покращення якості списків виборців, які будуть використовуватися в день проведення виборів, запрошуємо громадян перевірити правильність персональних даних, внесених до Державного реєстру виборців.

Не залишайте перевірку на останній день. У першу чергу це стосується виборців, які не виявили дані про себе або членів своєї родини та мали проблеми, пов’язані з неправильностями у списках під час попередніх виборчих кампаній, а також виборців:

  • яким після останніх виборів виповнилося 18 років (будуть голосувати вперше);
  • які після останніх виборів змінили прізвище, ім’я, по батькові;
  • які змінили місце проживання;
  • які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності або були відсутні в списках.

Також перевірити дані про себе та членів своєї родини можливо через сервіс "Особистий кабінет виборця", розміщений на порталі Державного реєстру виборців www.drv.gov.ua.

Для цього в розділі "Перевірити дані у реєстрі" необхідно заповнити всі поля у формі запиту повними та достовірними даними про виборця українською мовою. Відповідь на запит буде надіслано на вашу електронну пошту.

Кількість запитів обмежена. Протягом доби можна надіслати лише один запит.

Зверніть увагу! У випадку, якщо не підтверджено наявність у Державному реєстрі виборців запису з указаними у запиті персональними даними (запис відсутній або дані потребують уточнення), Вам необхідно особисто звернутися з паспортом до відділів ведення Державного реєстру виборців Зарічного або Ковпаківського районів м.Суми за адресою: майдан Незалежності, 2 (5-й поверх, каб. 71, 89), телефони: 63-27-19, 63-29-39, 60-01-64.

Час прийому: понеділок-четвер – з 8:00 до 17:15, п’ятниця – з 8:00 до 16:00, перерва – з 12:00 до 13:00.

Центр учасників бойових дій проводить опитування

З метою вивчення надання послуг з реабілітації на платній основі  серед населення м.Суми та для розробки плану роботи комунальна установа «Центр учасників бойових дій» Сумської міської ради проводить опитування.

Перераховано державну соціальну допомогу сім’ям з дітьми

24 вересня 2019 року була перерахована державна соціальна допомога сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, особам які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку за вересень 2019 року (додаткове нарахування).

Кошти можна отримати в установах банку вже 25 вересня 2019 року.