0010.jpg

Олександр Лисенко: Неврологічне відділення лікарні № 4 зміниться докорінно. ВІДЕО

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО проінспектував реконструкцію неврологічного відділення КНП «Клінічна лікарня № 4», де наразі виконано понад 50% внутрішніх ремонтних робіт.

Дата публікації: 2020-07-13
Детальніше...

Олександр Лисенко: У Сумах влада і бізнес працюють у тандемі

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО привітав представників однієї з найбільших бізнес-спілок в Україні ГО «Спілка підприємців, орендарів та власників Сумської області» з 15-ою річницею заснування об'єднання.

Дата публікації: 2020-07-08
Детальніше...

Олександр Лисенко: Відтепер сумський ЦНАП надає послуги власникам і водіям авто. ВІДЕО

Управління «Центр надання адміністративних послуг у м. Суми» першим серед ЦНАПів області розпочало надавати найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС.

Дата публікації: 2020-07-01
Детальніше...

Погода в Сумах: прогноз на завтра

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення з посиланням на обласний центр з гідрометеорології повідомляє, що в середу, 15 липня, в Сумах буде прохолодно та дощитиме.

Дата публікації: 2020-07-14
Детальніше...

Водоканал здійснить промивку водомереж частини вулиць Сум

КП «Міськводоканал» проводитиме планову профілактичну промивку водопровідних мереж басейну Ново-Оболонського водозабору.

Дата публікації: 2020-07-14
Детальніше...

У Сумах набули чинності вимоги до роботи кінотеатрів та атракціонів у період карантину

У вівторок, 14 липня, набуло чинності рішення виконавчого комітету від 7 липня 2020 року № 329 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Сумської місь-кої ради від 27 березня 2020 року № 172 «Про заходи під час карантину щодо запобігання розповсюдженню на території Сумської міської об’єднаної територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами).

Дата публікації: 2020-07-14
Детальніше...

Сумські водоканалівці монтують нове каналізаційне обладнання

КП «Міськводоканал» проводить монтажні роботи з оновлення каналізаційного обладнання, не обмежуючи абонентів в наданні послуг.

Дата публікації: 2020-07-14
Детальніше...

Ніжна і яскрава: у Сумах презентують квіткову виставку картин

Агенція промоції «Суми» запрошує сумчан на літню реалістичну виставку живопису Ірини ПРОЦЕНКО «Квіти і люди».

Дата публікації: 2020-07-14
Детальніше...

Цифри тижня

Фінансовий і соціальний стан Сумської міської ОТГ (6 – 13 липня 2020 року).

Дата публікації: 2020-07-14
Детальніше...

Оновлення сумської медицини: підсумки тижня

Відділ охорони здоров’я інформує про проведені минулого тижня у лікувально-профілактичних закладах міста роботи, спрямовані на ремонти та придбання обладнання.

Дата публікації: 2020-07-14
Детальніше...

«Служба 15-80» повідомляє про проведення регламентних і ремонтних робіт на будинкових мережах

Відділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.

Дата публікації: 2020-07-14
Детальніше...

Олександр Лисенко: Успіх сумських хокеїсток – найвища нагорода для міста. ВІДЕО

Керманич міста Олександр Лисенко привітав команду МСК «Сумчанка» із перемогою на Чемпіонаті України з хокею на траві серед жінок.

Дата публікації: 2020-07-13
Детальніше...

До генерального прибирання Сумської міської ОТГ залучили понад 5 тисяч людей і майже 70 одиниць техніки

Під час щопонеділкової апаратної наради при міському голові Олександрові ЛИСЕНКУ начальник управління «Інспекція з благоустрою міста Суми» Руслан ГОЛОПЬОРОВ підсумував результати місячника благоустрою та озеленення.

Дата публікації: 2020-07-13
Детальніше...

Погода в Сумах: прогноз на завтра

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення з посиланням на обласний центр з гідрометеорології повідомляє, що у вівторок, 14 липня, в Сумах очікуються значний дощ і поривчастий вітер.

Дата публікації: 2020-07-13
Детальніше...

Комунальники – сумчанам (оперативний звіт за 10–12.07.2020)

Пропонуємо до уваги мешканців багатоквартирних будинків звіт про роботу підприємств з обслуговування житла.

Дата публікації: 2020-07-13
Детальніше...

Виплата компенсації ЧАЕС

13 липня 2020 року було перераховано в повному обсязі щомісячну компенсацію за пільгове забезпечення продуктами харчування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи І та ІІ категорії, за червень 2020 року на загальну суму 473,9 тис. грн.

Кошти можна отримати в установах банків вже 14 липня 2020 року.

Шановні виборці! Центральною виборчою комісією прийнято постанови від 18.05.2020 № 88 та від 11.06.2020 № 103

Центральною виборчою комісією прийнято постанови від 18.05.2020 № 88 та від 11.06.2020 № 103, згідно з якими за мотивованим зверненням виборця відділ ведення Державного реєстру виборців (далі - Відділ) може:

- визначити іншу виборчу адресу виборця, ніж ту, за якою зареєстровано його місце проживання;

- визначити виборчу адресу виборцю, який не має зареєстрованого місця проживання.

Для цього необхідно подати заяву до Відділу в паперовій або електронній формі. Заява в паперовій формі може бути подана виборцем особисто або через уповноважену особу, повноваження якої оформлено відповідно до законодавства.

Заява в електронній формі може бути надіслана виборцем за підписом, прирівняним до власноручного підпису згідно із Законом України «Про електронні довірчі послуги» (кваліфікований електронний підпис), з використанням мережі Інтернет. Така заява повинна містити адресу електронної пошти, на яку виборцю може бути надіслано повідомлення про результати розгляду заяви.

До заяви виборець додає копію документа, що підтверджує його фактичне проживання за вказаною ним адресою, а саме:

- договір найму (оренди) житла за адресою, яку виборець просить визначити його новою виборчою адресою;

- виданий органом державної влади чи органом місцевого самоврядування документ, що засвідчує здійснення виборцем підприємницької діяльності за адресою житла, яку виборець просить визначити його новою виборчою адресою;

- документ, що підтверджує право власності на житло за адресою, яку виборець просить визначити його новою виборчою адресою ;

- довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;

- документ, що засвідчує здійснення виборцем догляду за особою, яка за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду і місце проживання якої зареєстроване за адресою, яку виборець просить визначити його новою виборчою адресою;

- документ, що засвідчує перебування виборця у шлюбі або у родинних відносинах з особою, місце проживання якої зареєстроване за адресою, яку виборець просить визначити його новою виборчою адресою (наприклад, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про народження, судове рішення про встановлення факту родинних відносин між фізичними особами тощо).

Заява може бути подана не пізніше ніж на пʼятий день з дня початку виборчого процесу – до 09.09.2020 включно.

Важливо: виборець може звернутися до Відділу з новою заявою не раніше ніж через 180 днів після дати внесення до Державного реєстру виборців останньої зміни виборчої адреси такого виборця.

Заяву в електронній формі можна заповнити на сайті Державного реєстру виборців в Інтернеті (www.drv.gov.ua) в сервісі «Кабінет виборців».

Заява в паперовій формі подається до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем фактичного проживання заявника. Для жителів м.Суми: майдан Незалежності, 2 (тел.: 60-01-64, 22-00-55).

Відділи ведення Державного реєстру виборців
Зарічного та Ковпаківського районів м. Суми

15 липня працюватиме «пряма телефонна лінія»

Керівний склад департаменту соціального захисту населення продовжує проводити особистий прийом в рамках «прямої телефонної лінії».
15 липня 2020 року з 10:00 до 12:00 консультування та роз’яснення під час «телефонного» особистого прийому буде надавати директор департаменту Масік Тетяна Олександрівна за номером (066)-844-52-96.

Про розробку проєкту землеустрою щодо встановлення меж зон санітарної охорони джерел та об’єктів централізованого питного водопостачання водозаборів м. Суми

Відповідно до Договору №101-01 від 29.01.2019 року про розроблення проекту землеустрою щодо встановлення меж зон санітарної охорони джерел та об’єктів централізованого питного водопостачання, укладеного Департаментом забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради з Товариством з обмеженою відповідальністю «ЛЕНД.КОМ», останнім розроблено проект землеустрою щодо встановлення меж зон санітарної охорони джерел та об’єктів централізованого питного водопостачання водозаборів м. Суми, яким встановлено межі трьох поясів особливого режиму: перший пояс (суворого режиму) на якому розміщено водозабори (свердловини); другий і третій пояси (обмежень і спостережень). Зазначені пояси передбачають наявність відповідних обмежень, встановлених Постановою Кабінету Міністрів України від 18.12.1998 №2024.

До уваги підприємців!

14.07.2020 в будівлі Сумської міської ради (майдан Незалежності, 2, каб. 59) відбудеться обговорення наступних проєктів регуляторних актів:

- 10:00 - проєкт регуляторного акту Виконавчого комітету Сумської міської ради "Про затвердження Положення про організацію сезонної, святкової виїзної торгівлі, надання послуг у сфері розваг та проведення ярмарків на території Сумської міської об'єднаної територіальної громади», розміщений на вебсайті Сумської міської ради 16.06.2020 (додається);

- 11:00 - проєкт регуляторного акту Сумської міської ради "Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 30.11.2016 № 1498-МР «Про правила розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Суми», розміщений на вебсайті Сумської міської ради 18.06.2020 (додається).

Виплата деяких видів допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплата послуг окремим категоріям населення

07 липня 2020 року були перераховані кошти громадянам для виплати державної допомоги у зв'язку з вагітністю і пологами, допомога при усиновленні дитини, допомога при народженні дитини, допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, допомога на дітей одиноким матерям, тимчасова державна допомога дітям, допомога малозабезпеченим сім'ям, відшкодування послуги з догляду за дитиною до трьох років "муніципальна няня", допомога особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, допомога особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, допомога на догляд, щомісячна грошова допомога особі ,яка проживає разом з особою з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу, яка за висновком лікарської комісії потребує постійного стороннього догляду, тимчасова державна соціальна допомога непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, щомісячна компенсаційна виплата непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку, допомога на дітей, хворих на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет І типу, гострі або хронічні захворювання нирок ІV ступеня, допомога на дітей, які виховуються у багатодітних сім'ях, допомога на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за липень 2020 року (основне нарахування).

Кошти можна отримати в установах банків вже 08 липня 2020року.