007.jpg

Виконавчий комітет запровадив із 26 березня додаткові обмежувальні заходи щодо запобігання та поширення на території Сумської міської ОТГ гострої респіраторної хвороби COVID-19 .

Відділ охорони здоров’я розробив анкету для громадян, які прибувають до Сум із неблагополучних щодо коронавірусу територій.

З ініціативи департаменту комунікацій та інформаційної політики на Інформаційному порталі Сумської міської ради запрацював розділ «Суми коронавірус - СТОП».

У Сумах для недопущення поширення коронавірусу дезінфікують комунальний і приватний громадський транспорт.

Під час щопонеділкової апаратної наради міський голова Олександр ЛИСЕНКО наголосив на необхідності акумулювати всі сили та ресурси на протидію поширенню коронавірусу у Сумах.

Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відкорегувала рішення про запровадження заходів із недопущення занесення та поширення на території міста COVID-19 з урахуванням останніх вимог Кабміну, Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і надзвичайної протиепідемічної комісії при облдержадміністрації.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО провів робочу нараду щодо початку ремонту вулично-дорожньої мережі у Сумах у 2020 році.