0012.jpg

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО під час Фестивалю власної справи BXID, присвяченого Дню підприємця, вручив грамоти ряду представників сфери.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО та його заступник Віра МОТРЕЧКО привітали спортивну родину сумчан із прийдешнім Днем фізичної культури та спорту.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО та його заступник Віра МОТРЕЧКО привітали сумських спортсменок та їхнього тренера із успішним виступом на чемпіонаті світу з літнього біатлону в Білорусі та вручили відзнаки.

Сумський книжковий форум, який під патронатом міського голови Олександра ЛИСЕНКА в рамках проєкту «Я – сумчанин» організував департамент комунікацій та інформаційної політики, вдруге зібрав в дружнє коло поціновувачів друкованого слова.

У Сумах вшанували пам'ять земляків, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО обговорив із головним лікарем Сумського обласного центру служби крові (СОЦСК) Світланою КРИВЦУН подальшу співпрацю.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО під час позачергового засідання виконавчого комітету повідомив про комплекс заходів, яких вживає міська влада для вирішення питання початку та проходження опалювального сезону в зоні обслуговування Дирекції «Котельня Північного промвузла».