006.jpg

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО взяв участь у мовній конференції, присвяченій Міжнародному дню рідної мови.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО привітав викладачів, студентів та працівників Сумської філії ХНУВС із прийдешнім ювілеєм.

Сьогодні, 20 лютого, у День пам'яті Героїв Майдану, у Сумах вшанували всіх, хто віддав життя під час Революції Гідності та під час неоголошеної війни на Сході України. 

У Сумах відзначили переможців творчого конкурсу журналістських робіт.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО в рамках Дня відкритих дверей на тему «Секрети здорового харчування наших дітей», який сьогодні проводять заклади дошкільної освіти Сум, побував у ДНЗ № 28.

У Сумах вшанували учасників бойових дій на території інших держав.

У поточному році за фінансової підтримки з бюджету Сумської міської об’єднаної територіальної громади буде реалізовано три проєкти у сфері розвитку громадянського суспільства, що перемогли в першому спеціальному конкурсі для інститутів громадянського суспільства.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО напередодні 31-ої річниці виведення радянських військ з Афганістану традиційно зустрівся із членами родин, які втратили своїх рідних під час тієї війни.

Очільник Сум Олександр ЛИСЕНКО зустрівся з експертами Ради Європи з питань реалізації проєкту «Партиципативне бюджетування для підвищення рівня інклюзивності на місцевому рівні у Сумах».

В Агенції промоції «Суми» підбили підсумки II Різдвяного гастрофесту «Слобожанські смаки» та назвали його переможців.