001.jpg

У Сумах відбулась чергова робоча зустріч у форматі zoom-конференції з консультантами компанії EGIS Ukraine з питань розробки Плану сталої міської мобільності (ПСММ).

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення з посиланням на обласний центр з гідрометеорології повідомляє, що в Сумах на вихідних буде спекотно, можливі дощі та грози.

Департамент забезпечення ресурсних платежів оголосив про проведення конкурсу на надання фінансової підтримки суб’єктам малого і середнього підприємництва з бюджету Сумської міської ОТГ.

У Сумах з нагоди 5-ої річниці з дня створення Національної поліції України вітали співробітників Управління патрульної поліції в Сумській області.

Управління «Центр надання адміністративних послуг у м. Суми» повідомляє, що на час карантину, оформити паспорт громадянина України чи вклеїти фотокартку по досягненню 25 або 45 років можна незалежно від місця реєстрації.

ОСББ «Героїв Крут 80Б» першим на Сумщині подало заявку на участь у програмі часткового відшкодування витрат на заходи з енергоефективності в багатоквартирних будинках «Енергодім» ДУ «Фонд енергоефективності».

З понеділка, 6 липня, міський центр зайнятості відновлює особистий прийом громадян, але з обов’язковим дотриманням протиепідемічних вимог.

Агенція промоції «Суми», з метою підвищення обізнаності сум’ян про місто, проводить наступного тижня для всіх охочих п’ятиденний цикл безоплатних різнопланових екскурсій обласним центром.

Депутати міської ради ухвалили рішення «Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців».

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення з посиланням на обласний центр з гідрометеорології повідомляє, що у п’ятницю, 3 липня, в Сумах збережеться спекотна погода.