007.jpg

У дитячому парку «Казка» відбувся пейнтбольний турнір, у якому взяли участь представники міської ради, Національної гвардії України, патрульної поліції, 27-ої Сумської реактивної артилерійської бригади, члени громадських організацій, лікарі обласного наркологічного диспансеру.

У Центральній міській бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка відбулась презентація книги Петра НЕСТЕРЕНКА «З музою – до останку», виданої за фінансової підтримки міської ради.

На позачерговому засіданні міської ради очільник Сум Олександр ЛИСЕНКО вийшов з ініціативою на базі комунального підприємства організувати систему централізованого харчування дітей у школах міста.

На полігоні 27-ої Сумської реактивної артилерійської бригади провели навчальні залікові стрільби з особовим складом 150-го окремого батальйону територіальної оборони.

У Сумах в рамках грантового проєкту «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях» завершують ефективну термомодернізацію КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди».

У четвер, 17 жовтня, на базі КУ «Центр учасників бойових дій міста» надаватимуть юридичні консультації представники Центру безоплатної правової допомоги.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення з посиланням на обласний центр з гідрометеорології повідомляє, що в середу, 16 жовтня, в Сумах спостерігатиметься туман.

Студенти першого, другого та четвертого курсів СумДУ, які вивчають навчальну дисципліну «Політологія», завітали на екскурсію до міської ради.

У Сумах до Дня захисника України проводять змагання з кросфіту «Сильні духом» серед учасників АТО/ООС, котрі отримали важкі поранення, та осіб з інвалідністю.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення з посиланням на обласний центр з гідрометеорології повідомляє, що в наступні два дні в Сумах буде сухо та тепло.