002.jpg

До Сумської міської ради можна звернутися у режимі онлайн.

У суботу, 14 грудня, у Сумах відбудуться загальноміські громадські слухання спільно із засіданням виконавчого комітету з розгляду проєкту Стратегії розвитку міста до 2030 року та комунікаційної і візуальної концепції бренду м. Суми, логотипу та бренд-буку.

З 25 листопада по 1 грудня на веб-порталі «Єдина система місцевих петицій» з’явилося нове електронне звернення.

4 грудня о 14.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалась онлайн-трансляція постійної комісії Сумської міської ради з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин, природокористування та екології.

  О 16.40 трансляцію завершено.

Перший заступник міського голови Володимир ВОЙТЕНКО провів черговий особистий прийом громадян.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО провів черговий особистий прийом громадян.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО на початку щопонеділкової апаратної наради вручив трьом посадовцям високі міські відзнаки за багаторічну сумлінну працю на ниві місцевого самоврядування.

2 грудня о 8.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалася онлайн-трансляція апаратної наради при міському голові м. Суми.

О 10.05 трансляцію завершено.

Профспілкова організація виконавчого комітету міської ради проводить до Дня місцевого самоврядування благодійну акцію «З вірою в диво».

Департамент соціального захисту населення за підтримки міської влади працює системно й робить усі можливі кроки, забезпечуючи соціальну підтримку осіб із інвалідністю, яких у Сумах наразі майже 20 тисяч.