0010.jpg

Фонд соціального страхування України спільно з Пенсійним фондом України виконали всі необхідні дії щодо запуску Електронного реєстру листків непрацездатності.

За березень 2020 року Сумським міським відділенням Фонду соціального страхування України у Сумській області направлено 2 639,15 тис. грн. на фінансування допомог по вагітності та пологах для 82 осіб. Загалом за лютий Фонд профінансував працюючим жінкам 10695 днів перебування у декретній відпустці.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» – із змінами, внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 № 215 та від 25.03.2020 № 239, Сумським міським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області (далі – відділення Фонду) запроваджено ряд заходів щодо недопущення поширенню гострого распіраторного захворювання серед працівників відділення Фонду.

В умовах встановленого карантину у зв’язку з пандемією коронавірусу Сумське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області здійснює фінансування матеріального забезпечення та страхових виплат у звичному порядку.

З метою оперативного інформування суб’єктів соціального страхування щодо діяльності Фонду соціального страхування України розпочав функціонувати телеграм-канал Фонду: t.me/socialfund.

З 19 березня 2020 року на період встановленого карантину тимчасово призупинено укладення тристоронніх договорів для проходження реабілітаційного лікування працюючими, а також медичної реабілітації і санаторно-курортного лікування потерпілими на виробництві за кошти Фонду соціального страхування України.

З метою протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 та вжиття заходів упередження зараження цією хворобою в Сумському міському відділенні управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області запроваджується дистанційна форма проведення прийому громадян засобами телефонного та електронного зв’язку.

У зв’язку із оголошенням на всій території України карантину та на виконання протоколу позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій повідомляємо, що надання консультацій громадянам та особистий прийом громадян посадовими особами Сумського міського відділення (далі - відділення) управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області проводитимуться переважно у ТЕЛЕФОННОМУ РЕЖИМІ.

Сумське міське відділення (далі – відділення) управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України (далі – Фонд) у Сумській області нагадує, що одним із основних завдань Фонду є надання матеріального забезпечення страхувальникам, які є платниками єдиного соціального внеску.

За перші два місяці 2020 року до Сумського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Сумській області надійшло 14 повідомлень про нещасні випадки на виробництві від роботодавців.