003.jpg

3 метою сприяння розвитку конкуренції та дотримання вимог чинного законодавства, відділ охорони здоров’я Сумської міської ради проводить відбір суб’єктів господарювання, які протягом першого кварталу 2020 року будуть здійснювати на території міста Суми відпуск препаратів інсуліну на підставі пільгових рецептів.

Суб’єкти господарювання повинні відповідати вимогам ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 р. № 929, а також іншим законодавчим нормам, що пов'язані з відпуском лікарських засобів за рецептами лікарів.

Як можна захистити себе від туберкульозу

Найголовніше та найперше, що потрібно робити кожній людині – це регулярно проходити медичний огляд, а також робити флюрографію. Так ви зможете виявити зaхворювання ще на ранній стадії і тим ефективнішим буде лікувaння.

Кабінет Міністрів України ухвалив низку постанов, якими регламентовано перехід урядової програми «Доступні ліки» в адміністрування Національної служби здоров’я України.

У зв'язку зі зниженням добової температури Міністерство охорони здоров'я України звертається до населення з проханням дотримуватися порад медиків, як уникнути шкідливого впливу низьких температур на організм.

У зв’язку з погіршенням погодних умов у лікувально-профілактичних закладах м. Суми створено 17 пунктів обігріву для населення.

За тиждень до пунктів обігріву звернулося 22 особи.

Двоє чоловіків із загальним переохолодженням, відмороженням 1 ступеня пальців нижніх кінцівок у стані алкогольного сп’яніння були знайдені на вулиці та бригадами швидкої медичної допомоги доставлені в обласний наркопсихдиспансер.

В амбулаторіях центрів первинної медико-санітарної допомоги № 1та №2 нашого міста наявні вакцини:

1) комбінована вакцина проти дифтерії, кашлюка, правця, поліомієліту та гемофільної інфекції;
2) моновакцина проти гепатиту В;
3) моновакцина проти гемофільної інфекції;
4) моновакцина проти поліомієліту;
5) комбіновану вакцина проти дифтерії та правця - АДП-м;
6) проти кору, паротиту та краснухи.

Нові правила запрацювали вже у жовтні цього року.

Міністерство охорони здоров’я вводить нові правила виклику служби екстреної допомоги.

14 листопада щорічно відзначається Міжнародний день боротьби проти діабету. В цьому році Міжнародна Федерація діабету розпочинає дворічну кампанію «Сім’я та діабет» для підвищення обізнаності людей про вплив цукрового діабету на сім’ю, а також підтримки мережі тих, кого це стосується.

Шановні пацієнти!

Повідомляємо вас про звільнення з роботи за власним бажанням 09.11.2018 лікаря загальної практики-сімейного лікаря амбулаторії № 4 - Мачули Юлії Олександрівни.