006.jpg

Як можна захистити себе від туберкульозу

Найголовніше та найперше, що потрібно робити кожній людині – це регулярно проходити медичний огляд, а також робити флюрографію. Так ви зможете виявити зaхворювання ще на ранній стадії і тим ефективнішим буде лікувaння.

Кабінет Міністрів України ухвалив низку постанов, якими регламентовано перехід урядової програми «Доступні ліки» в адміністрування Національної служби здоров’я України.

У зв'язку зі зниженням добової температури Міністерство охорони здоров'я України звертається до населення з проханням дотримуватися порад медиків, як уникнути шкідливого впливу низьких температур на організм.

У зв’язку з погіршенням погодних умов у лікувально-профілактичних закладах м. Суми створено 17 пунктів обігріву для населення.

За тиждень до пунктів обігріву звернулося 22 особи.

Двоє чоловіків із загальним переохолодженням, відмороженням 1 ступеня пальців нижніх кінцівок у стані алкогольного сп’яніння були знайдені на вулиці та бригадами швидкої медичної допомоги доставлені в обласний наркопсихдиспансер.

В амбулаторіях центрів первинної медико-санітарної допомоги № 1та №2 нашого міста наявні вакцини:

1) комбінована вакцина проти дифтерії, кашлюка, правця, поліомієліту та гемофільної інфекції;
2) моновакцина проти гепатиту В;
3) моновакцина проти гемофільної інфекції;
4) моновакцина проти поліомієліту;
5) комбіновану вакцина проти дифтерії та правця - АДП-м;
6) проти кору, паротиту та краснухи.

Нові правила запрацювали вже у жовтні цього року.

Міністерство охорони здоров’я вводить нові правила виклику служби екстреної допомоги.

14 листопада щорічно відзначається Міжнародний день боротьби проти діабету. В цьому році Міжнародна Федерація діабету розпочинає дворічну кампанію «Сім’я та діабет» для підвищення обізнаності людей про вплив цукрового діабету на сім’ю, а також підтримки мережі тих, кого це стосується.

Шановні пацієнти!

Повідомляємо вас про звільнення з роботи за власним бажанням 09.11.2018 лікаря загальної практики-сімейного лікаря амбулаторії № 4 - Мачули Юлії Олександрівни.

Способів використовувати цибулю (а інколи й часник) для профілактики і лікування грипу існує дуже багато — їх підвішують в приміщеннях або ж нарізають та розставляють по кутках. Крім того, багато хто вдається до приготування крапель для носа чи просто їсть їх цілими. Всі ці способи не мають під собою належного наукового обґрунтування і не принесуть бажаного ефекту, але вони можуть бути небезпечними для здоров'я.